Mateusz Greloch Mateusz Greloch 03.10.2013 09:45
GTA Online wstrzymuje system mikropłatności na PlayStation 3
719V

GTA Online wstrzymuje system mikropłatności na PlayStation 3

Rockstar postanowiło wyłączyć system mikropłatności dopóki nie upora się z problemem wieszającym serwery GTA Online na PlayStation 3. Firma jest świadoma niedogodności z jakimi borykają się gracze, ale w pocie czoła pracuje nad ich eliminacją i prosi o cierpliwość.

Użytkownicy PlayStation 3 mogli natrafić na spore problemy z zalogowaniem się na serwery GTA Online, a wszystko to z powodu błędu serwera, który błędnie sumował ilość graczy, jaka mogła wbić na konkretny serwer. Od dzisiejszego ranka problem ten powinien zniknąć.

Kolejnym błędem było wieszanie się konsoli w trakcie samouczka poprzedzającego właściwą rozgrywkę w trybie online, nad którym Rockstar już pracuje. Pomimo tego, nawet Ci, którzy skończyli tutorial dalej raportują wieszanie się gry i problem z zakupieniem pakietów pieniędzy poprzez system mikropłatności. Nie wpływa to na możliwość zarabiania kasy poprzez wykonywanie misji i inne sposoby wzbogacania.

Kiedy Rockstar uzna, że serwery działają stabilnie i każdy chętny będzie mógł się zalogować, wtedy wznowiona zostanie sprzedaż pakietów pieniężnych. Miejmy nadzieję, że stanie się to wcześniej, niż później, bowiem na dzień dzisiejszy wielu graczy rzuca mięsem na lewo i prawo przeklinając Rockstar za brak przezorności i nieprzygotowanie serwerów na pierwszą falę wygłodniałych graczy.

Tagi: Grand Theft Auto V gta online gta v PLAYSTATION 3 Rockstar Rockstar North