Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.01.2013 09:00
Zwiastun Cyberpunk niesie ze sobą datę zapowiedzi Wiedźmina 3
326V

Zwiastun Cyberpunk niesie ze sobą datę zapowiedzi Wiedźmina 3

CD Projekt słynie z tego, że w swoich teaserach zamieszcza ukryte wpisy, które zdradzają dodatkowe informacje. A to na temat samego wideo, a to na temat gry, która jest zapowiadana. Tym razem jednak w jednej z klatek zamieszczono długi tekst w którym znaleźć można podpowiedź na temat daty ujawnienia następnego projektu CD Projekt Red. A to, że będzie to Wiedźmin 3 nie ma żadnych wątpliwości...
CD Projekt słynie z tego, że w swoich teaserach zamieszcza ukryte wpisy, które zdradzają dodatkowe informacje. A to na temat samego wideo, a to na temat gry, która jest zapowiadana. Tym razem jednak w jednej z klatek zamieszczono długi tekst w którym znaleźć można podpowiedź na temat daty ujawnienia następnego projektu CD Projekt Red. A to, że będzie to Wiedźmin 3 nie ma żadnych wątpliwości...To co widzicie powyżej to właśnie ukryta wiadomość od Polaków. Oprócz opisu czym będzie Cyberpunk 2077, kiedy się ukaże i tego, że CDP szuka pracowników, najważniejsze jest jedno zdanie, które wyczytamy pod koniec:
Ale to nie wszystkie nowości. Zbliżamy się do ujawnienia naszego projektu, który jest dużo bliżej ukończenia i tak, będzie to gra z otwartym światem i intensywną  fabułą. Prawdopodobnie zgadniecie o jaki tytuł chodzi. 5 lutego wszystko stanie się jasne.

Mamy więc dowód, że Wiedźmin 3 zostanie ujawniony 5 lutego i będzie to gra z otwartym światem. Dlaczego o tym piszemy? CD Projekt Red potwierdziło, że zarówno Cyberpunk jak i ich następny projekt pojawią się na konsolach następnej generacji. Wiedźmin 3 na PS4? Proszę bardzo!

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 wiedźmin 3