Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 30.04.2010 14:05
Cenega wyda Fallout: New Vegas
910V

Cenega wyda Fallout: New Vegas

Otrzymaliśmy oficjalną notkę prasową od wydawcy serii Fallout w Polsce, że pod ich skrzydła trafi również zapowiadana na jesień kontynuacja serii, o podtytule New Vegas. Pełne info w rozwinięciu.xxxxx

 

"Cenega, oficjalny dystrybutor firmy Bethesda Softworks w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, iż do planu wydawniczego firmy trafiła nowa część docenionej przez krytyków na całym świecie serii Fallout. Fallout: New Vegas trafi do sprzedaży już jesienią 2010 roku! Gra tworzona jest przez studio Obsidian Entertainment na konsolę Xbox 360 firmy Microsoft, konsolę PlayStation 3 oraz platformę PC. Pierwszy trailer, który przybliża nową grę dostępny jest pod adresem fallout.bethsoft.com.
 
Fallout: New Vegas, kolejna po Falloucie 3 – Grze Roku 2008 – część uwielbianej serii, przenosi akcję do miejsca, z którym jedynie Fallout mógłby zrobić porządek, czyli do Vegas. Fallout 3: New Vegas przenosi znaną z poprzedniej części akcję, humor, postapokaliptyczny brud i męstwo na zupełnie nowy poziom."
 
Tyle informacji prasowej - a jak Wasze odczucia co do wizyty w Vegas? Stęskniliście się już za światem Fallouta?

Tagi: