Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2012 22:05
CoD:MW3 3v3 #1 – Półfinały (3 kolejka)
349V

CoD:MW3 3v3 #1 – Półfinały (3 kolejka)

Pozostały tylko cztery zespoły w rozgrywkach Call of Duty: Modern Warfare 3 3v3 #1. W tym tygodniu drużyny rywalizowały w półfinałach –zwycięzcy awansowali do finału, a zespoły, które przegrały muszą spróbować swoich sił w spotkaniu o trzecie miejsce. Zainteresowanych wynikami zapraszam do dokładnego zapoznania się z tą wiadomością.
Pozostały tylko cztery zespoły w rozgrywkach Call of Duty: Modern Warfare 3 3v3 #1. W tym tygodniu drużyny rywalizowały w półfinałach –zwycięzcy awansowali do finału, a zespoły, które przegrały muszą spróbować swoich sił w spotkaniu o trzecie miejsce. Zainteresowanych wynikami zapraszam do dokładnego zapoznania się z tą wiadomością.Półfinały:

 • HitTerS 2:1 Lex Talionis
  DOMI - Terminal: (h)179-168 151-195(h) = 330 - 363
  CtF - Dome: 1-1(h) 2-1(h) = 3 - 1
  S&D - Bootleg: (h)4-0 1-4(h) = 5 - 4

 • W zeszłym tygodniu gracze Lex Talionis pokonali formację HitTerS !!! i dla wielu obserwatorów mecz ten posiadał drugie dno. Jedni pragnęli rewanżu za swoich przyjaciół, drudzy chcieli pokazać swoją wyższość. Patrząc na powyższe wyniki mogę bez problemu stwierdzić, że było to jedno z najbardziej wyrównanych spotkań w turnieju. Przedstawiciele Lex Talionis pokazali kolejny raz, że potrafią wyśmienicie grać DOMI, zaś zawodnicy HitTerS w odpowiedni sposób przygotowali się do CtF i S&D. Mimo wszystko trzeba przyznać, że każdy tryb w tym pojedynku był wyrównany – różnica zaledwie dwóch flag, czy też jednego punktu w S&D! Wyśmienite starcie dwóch wyjątkowo dobrych zespołów! Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników! Przegrać w takim starciu to nie wstyd! A wygrana musi smakować bardzo słodko…

 • HitTerS o spotkaniu: Drużyna L3X jest niesamowicie wymagającym przeciwnikiem, dlatego też mecz z nimi był bardzo emocjonujący i ciężki zarazem. Wyniki zresztą mówią same za siebie, że spotkanie było bardzo wyrównane i stało na wysokim poziomie. Oba zespoły miały aspiracje do gry w finale, ale to nam udało się o włos wygrać to spotkanie z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Chciałbym pogratulować L3X wspaniałej postawy w meczu oraz życzyć im powodzenia w spotkaniu o 3 miejsce.

 • Lex Talionis o spotkaniu: Na sam początek chciałbym podziękować HTS za mecz, na pewno nie był to ostatni mecz z tą drużyną na stronie ps3site.pl. Mecz zaczął się bardzo dobrze dla L3X, bo DOMI na hoscie HTS przegraliśmy tylko 11 pkt - po tej niby trudniejszej stronie, a u nas dopełniliśmy formalności. CTF już nie poszedł po naszej myśli i po remisie 1-1 na naszym hoście wiedzieliśmy co mamy zrobić - musieliśmy wygrać . Niestety to się nie udało i po wyrównanym CTF przegraliśmy 2-1 i w dwumeczu 3-2. S&D to był horror zwłaszcza dla HTS, po wygraniu 4-0 na swoim hoście potrzebowali tylko 1 rundy żeby zwyciężyć w całym spotkaniu. My prowadziliśmy 3-0 i mieliśmy szanse, aby doprowadzić do ponownego rozpoczęcia S&D no ale się nie udało. Ten mecz to był HORROR dla mojej drużyny. Jeszcze raz dzięki za mecz i powodzenia w finale HTS. • Team Flawless International 0:2 Play4Fun
  DOMI - Terminal: 178-166(h) (h)162-187 = 340 - 353
  S&D - Bootleg: 2-4(h) (h)4-2 2-4(h) = 6 - 12

 • Drugie bardzo wyrównane starcie w półfinale– zaledwie trzynaście punktów różnicy na DOMI oraz dogrywka w S&D jednoznacznie pokazuje, że mecz ten mógł zakończyć się każdym wynikiem. W wielkiej wojnie nerwów lepsi okazali się gracze Play4Fun, którzy zaprezentowali ogrom doświadczenia. W poprzedniej kolejce oba zespoły bez najmniejszego problemu poradziły sobie ze swoimi rywalami, zaś w tym starciu formacje musiały zaprezentować swoje najlepsze taktyki. Oczywiście brawa należą się wszystkim uczestnikom, bo jak już wspomniałem – w tym meczu mogliśmy uświadczyć każdy wynik. Jednak tym razem doświadczenie i spokój wygrało.

 • Play4Fun o spotkaniu: Mecz był bardzo ciekawy i przeciwnicy łatwo skóry nie oddali. Musze dodać, że szczęście nam sprzyjało na dominacji, a na S&D przewyższyliśmy przeciwników dzięki doświadczeniu i opanowaniu trudnych sytuacji. Na szczęście wszyscy trzymali nerwy na wodzy.


Nadchodzące spotkania:

 • Mecz o trzecie miejsce: Team Flawless International vs. Lex Talionis
  Nikt nie chce skończyć turnieju na czwartym miejscu. Znaleźć się tuż za podium to jedna z najgorszych chwil dla każdego sportowca. Zawodnicy właśnie w tym starciu muszą pokazać ogrom swoich umiejętności. Oba zespoły znalazły się w tym spotkaniu po niezwykle ekscytujących i zarazem wyrównanych grach – jak już wspomniałem przegrać taki mecz to nie hańba, ale teraz należy podnieść się z kolan i jeszcze raz udowodnić swoją wyższość. Będzie to bez wątpienia interesujący mecz! Życzę powodzenia wszystkim graczom!

 • Lex Talionis przed spotkaniem: Mam nadzieje, że to będzie dobry mecz bez żadnych problemów i spin. fS nie jest nam obcym przeciwnikiem. Kluczem do zwycięstwa jest koncentracja i na pewno nie zlekceważymy przeciwnika. • Finał: Play4Fun vs. HitTerS

 • Pojedynek, na który wielu czekało od dawana – wielki finał naszego turnieju, który zapowiada się wyjątkowo ciekawie! HitTerS na drodze do finału pokonali - easy 3 points (2:0), Team Flawless (2:0 walkower) oraz Lex Talionis (2:1), zaś Play4Fun uporali się z - POLAND`s FINEST #4 (2:0), Oficjalne Forum PlayStation (2:0) i Team Flawless International (2:0). Obie formacje przeszły naprawdę wiele, aby dojść do tego spotkania…  Ostatnie dwa tryby dzielą zawodników od upragnionego triumfu – kto wygra to spotkanie i stanie na najwyższym stopniu podium? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za tydzień. Ja od siebie mogę tylko powiedzieć – powodzenia! Liczę na piękny mecz na najwyższym poziomie.

 • HitTers przez spotkaniem: Dotarcie do finału jest dla nas dużym osiągnięciem, ale mimo to nie spoczniemy na laurach i będziemy walczyć o zwycięstwo. Nieważne z kim zagramy o 1 miejsce, jestem pewien będzie to drużyna jeszcze bardziej wymagająca niż L3X. Poprzednie spotkanie ukazało nam błędy jakie popełnialiśmy i teraz mam trochę czasu, aby wyeliminować je z naszej gry. Chcemy wygrać finałowe spotkanie, ponieważ zaszliśmy już za daleko aby teraz odpuścić. Powodzenia dla drugiego finalisty i mam nadzieję na dobry mecz.

 • Play4Fun przed spotkaniem: Przeciwnik jest bardzo wymagający i znany z dobrej gry. Wiemy, że wygrali już parę turniejów, ale tym razem dzięki dobrym zgraniu drużyny spuścimy im lanie.


Drabinka:


(Po kliknięciu na obrazek pojawi się większa wersja)
 

Jakie wyniki obstawiacie? Jak sądzicie - kto najbardziej zasłużył na pierwsze miejsce? Piszcie w komentarzach i proponujcie swoje podium!

Tagi: CoD: MW3 3v3 rozgrywki konsolowe