vergil vergil 24.05.2012 22:30
Ostateczna data premiery Ferrari Racing Legends
268V

Ostateczna data premiery Ferrari Racing Legends

Firma IQ Publishing podzieliła się z nami informacjami na temat ostatecznej daty premiery Test Drive: Ferrari Racing Legends. W rozwinięciu czeka na Was oficjalne oświadczenie prasowe oraz najnowszy zwiastun tej produkcji.
Firma IQ Publishing podzieliła się z nami informacjami na temat ostatecznej daty premiery Test Drive: Ferrari Racing Legends. W rozwinięciu czeka na Was oficjalne oświadczenie prasowe oraz najnowszy zwiastun tej produkcji.
Firma IQ Publishing jako oficjalny partner BigBen Interactive w Polsce serdecznie zaprasza do obejrzenia oficjalnego trailera gry Test Drive: Ferrari Racing Legends, który dostępny jest w serwisie YouTube.

Nadchodząca gra wyścigowa w wersji na platformy PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC trafi do sprzedaży 29 czerwca 2012 roku.

Kiedy jedna z najlepszych serii gier samochodowych spotyka najbardziej znaną markę luksusowych sportowych samochodów, otrzymasz najlepsze doświadczenia wszech czasów na licencji Ferrari. Poznaj całą historię marki i pokieruj 52 pojazdami, które zbudowały reputację Ferrari w wyścigach klasy GT i Formuły 1.

W grze Test Drive: Ferrari Racing Legends zasiądziesz za kierownicą 51 samochodów, odwzorowanych w najdrobniejszych szczegółach - począwszy od takich klasyków jak pierwsze Ferrari 125 S, aż po współczesne legendy jak Enzo i 430 Scuderia. Ścigać będziesz się na 39 torach z różnych epok wyścigów, zlokalizowanych na terenie USA i Europy.

Za przygotowanie gry odpowiada Slightly Mad Studios, światowej klasy developer z olbrzymim doświadczeniem w dziedzinie gier samochodowych. Partnerami wydawniczymi są firmy Rombax Games, Bigben Interactive oraz Avalanche.

Bigben Interactive jest dystrybutorem gry Test Drive: Ferrari Racing Legends we Francji, Belgii, Holandii, Niemczech, Włoszech, Portugalii, Polsce i w krajach skandynawskich.

O ATARI

Atari (www.atari.com) to wieloplatformowa, globalny firma wydawnicza i licencyjna. Innowator gier komputerowych działa od roku 1972 i posiada w portfolio prawa do ponad 200 tytułów, w tym takich hitów jak: Asteroids, Centipede, Missile Command, Pong, Test Drive, Deer Hunter, Ghostbusters i Rollercoaster Tycoon. Atari dostarcza rozwiązania na wiele platform, w tym na smartfony i tablety, jak również gry online. Atari jest zarejestrowanym znakiem towarowym Atari Interactive – wszelkie prawa zastrzeżone.

O BIGBEN INTERACTIVE

Już od roku 1981 Bigben Interactive projektuje i dystrybuuje wysokiej jakości akcesoria do wszystkich konsol do gier dostępnych na rynku, w tym także urządzeń przenośnych. Firma produkuje także gry, między innymi Cyberbike i My Body Coach. Big Ben jest zarejestrowanym znakiem towarowym Big Ben Interactive GmbH – wszelkie prawa zastrzeżone.

O ROMBAX GAMES

Rombax Games to globalny wydawca uznanych tytułów i gier na platformę Sony, Nintendo oraz PC na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy. Biura Rombax Games zlokalizowane są w USA i Wielkiej Brytanii, dbając o dostarczanie graczom innowacyjnych i pasjonujących tytułów.

O SLIGHTLY MAD STUDIOS

Pochodzące z Anglii, światowej klasy studio deweloperskie, odpowiedzialne za stworzenie takich hitów jak Need for Speed SHIFT oraz SHIFT 2 Unleashed. Slightly Mad Studios założone zostało przez weteranów, wcześniej pracujących nad takimi grami wyścigowymi jak GT Legends czy GTR2.

O AVALANCHE

Avalanche to studio produkujące gry i zlokalizowane w Hamburgu, zaangażowane przez Ferrari do stworzenia gry Ferrari Racing Legends.

Xbox, Xbox 360 oraz Xbox LIVE są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Microsoft – wszelkie prawa zastrzeżone.

Ferrari jest zarejestrowanym znakiem towarowym – wszelkie prawa zastrzeżone.

Gra stworzona na licencji Ferrari Spa – logo Ferrari oraz projekty samochodów należą do ich prawowitego właściciela – wszelkie prawa zastrzeżone.

Tagi: data premiery ferrari racing legends test drive trailer wideo