Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.04.2010 01:37
Promocja Red Dead Redemption
567V

Promocja Red Dead Redemption

Rockstar rozpocznie niedługo promocję na Xbox Live. 5000 osób, które w pierwszej kolejności ściągnie trailer Red Dead Redemption otrzyma w nagrodę pulę punktów MS, do wykorzystanie na Rynku Live'a.xxxxx
 


Promocja zacznie obowiązywać od 26 maja. Pierwsze 5000 osób, które zassają z Live'a trailer nadciągających westernowej przygody od Rockstar, otrzyma za darmo 400 MSP. Każda osoba, niezależnie od szybkości, z którą pobierze trailer, dostanie również "specjalny upominek od Rockstar". Rozstrzygnięcie konkursu na szybkostrzelność nastąpi 10 maja. Promocja dotyczy osób powyżej 18 roku życia, łączących się z Livem z regionu Wielkiej Brytanii. W przypadku naszych rodaków, będzie to oznaczać całkiem pokaźną ilość osób.

O jaki trailer właściwie chodzi? Promocja dotyczy zajawki multiplayerowej rozgrywki, którą przedstawialiśmy Wam już wczoraj na PPE. To trochę dziwne posunięcie ze strony Rockstar - raz, że firma ogranicza promocję tylko do UK, a dwa, że nie dostaniemy jakiegoś zupełnie nowego materiału na 26 maja, czyli w dzień, kiedy startuje rzeczony "wyścig" po punkty.
 

Tagi: Red Dead Redemption rockstar xbox live