nariko nariko 13.07.2010 17:30
Medal of Honor z wyjątkową edycją
476V

Medal of Honor z wyjątkową edycją

Electronic Arts pochwaliło się, że Medal of Honor zostanie wydane w specjalnej, limitowanej edycji z wyjątkowymi gadżetami. Co więcej, nie trafi ona do sprzedaży w tradycyjnych sklepach. Gdzie zatem będzie można ją nabyć i co wejdzie w jej skład? Tego dowiecie się już z informacji pochodzących od samego wydawcy.Electronic Arts pochwaliło się, że Medal of Honor zostanie wydane w specjalnej, limitowanej edycji z wyjątkowymi gadżetami. Co więcej, nie trafi ona do sprzedaży w tradycyjnych sklepach. Gdzie zatem będzie można ją nabyć i co wejdzie w jej skład? Tego dowiecie się już z informacji pochodzących od samego wydawcy.Dzisiejsza wojna to nowy przeciwnik, nowe uzbrojenie i nowy żołnierz, specjalnie przeznaczony do najtrudniejszych zadań w najcięższych warunkach. To członek Tier 1 i 15 października 2010 roku, dzięki Medal of Honor, gracze będą mieli okazję wcielić się w rolę tego elitarnego komandosa.

Mamy przyjemność ogłosić, że specjalna edycja Medal of Honor Tier 1 nie tylko oferuje ekskluzywną postać żołnierza Tier 1, ale udostępnia również używane przez tę formację bronie: pistolet maszynowy MP7 i ciężki karabin maszynowy M60 z celownikiem – niedostępne w zwykłej edycji gry. Ponadto, posiadacze limitowanej edycji od samego początku będą mieli odblokowane strzelby TOZ-194 oraz 870MC2, podczas gdy pozostali użytkownicy otrzymają je dopiero po uzyskaniu odpowiednio wysokiej rangi.

Edycja Tier 1 będzie dostępna wyłacznie dla osób zamawiących grę Medal of Honor przed premierą. Nie trafi ona do sprzedaży w tradycyjnych sklepach. Specjalną edycję Tier 1 można już zamawiać w najlepszych polskich sklepach internetowych (aktualna lista znajduje się oficjalnej stronie internetowej gry, pod adresem www.medalofhonor.com) lub w formie cyfrowej na www.eastore.pl
„Dzięki MP7 gracze skorzystają z narzędzia stworzonego specjalnie z myślą o oddziałach specjalnych” powiedział Greg Goodrich, producent wykonawczy Medal of Honor. „Lekki i poręczny, ale o dużej szybkostrzelności i mocy, MP7 łączy najlepsze cechy pistoletu i karabinu szturmowego.”

Po raz pierwszy w liczącej 11 lat historii, seria Medal of Honor opuszcza realia II wojny światowej. Akcja osadzona została w Afganistanie a konflikt przedstawiony jest z perspektywy grupki amerykańskich żołnierzy. W Medal of Honor gracze sprawdzą się w roli członka elitarnych formacji Tier 1.

Specjalna, najbogatsza edycja Medal of Honor ukaże się w Europie 15 października 2010 roku na konsole Xbox 360®, PlayStation®3 oraz komputery osobiste.


Tagi: ea edycja limitowana Electronic Arts goodrich mamy medal of honor medal of honor z medalofhonor mieli raz realia tier 1