Król Popu wraca do życia na konsolach

News
678V
Król Popu wraca do życia na konsolach
nariko_X | 15.06.2010, 15:15

Ubisoft zapowiedziało oficjalnie grę muzyczną pt. Michael Jackson: The Game. Jak łatwo można się domyślić, tytuł będzie miał spory związek z nauką tańca, a konkretnie to próbie odwzorowania słynnych układów choreograficznych Króla Popu. W tym celu w użytek wprowadzone zostaną wszelkie obecne na rynku, kontrolery ruchu.

Ubisoft zapowiedziało oficjalnie grę muzyczną pt. Michael Jackson: The Game. Jak łatwo można się domyślić, tytuł będzie miał spory związek z nauką tańca, a konkretnie to próbie odwzorowania słynnych układów choreograficznych Króla Popu. W tym celu w użytek wprowadzone zostaną wszelkie obecne na rynku, kontrolery ruchu. Jak twierdzi John Branc (prawnik rodziny zmarłego artysty): "Gra wpisuje się idealnie w twórczość zmarłego gwiazdora. Tym produktem mamy szansę wprowadzić Michaela, jako artystę, do domów na całym świecie, w idealnym połączeniu artyzmu i rozrywki rodzinnej, którą tak wysoko cenił"

MJ pojawi się na niemalże wszystkich obecnie liczących się platformach do grania (Wii, X360, PSP, DS) i rzecz jasna nie zabraknie też wersji dla PS3. Poniżej możecie obejrzeć 2 premierowe screeny pochodzące bezpośrednio z rozgrywki.

Źródło: własne

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych