nariko nariko 08.06.2010 21:40
Analiza otoczenia Blacklight: Tango Down
298V

Analiza otoczenia Blacklight: Tango Down

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]
Ignition Entertainment opublikowało dziś nowy materiał wideo z gry Blacklight: Tango Down, pokazujący urządzenie "Hyper Reality Visor (HRV)", dając w ten sposób graczom możliwość głębszego zapoznania się z najbardziej oczekiwanym shooterem tego lata. HRV, jedno z najpotężniejszych narzędzi w arsenale żołnierza, to bardziej fakt niż fikcja naukowa, dzięki czemu gra Blacklight: Tango Down różni się do innych.
[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Ignition Entertainment opublikowało dziś nowy materiał wideo z gry Blacklight: Tango Down, pokazujący urządzenie "Hyper Reality Visor (HRV)", dając w ten sposób graczom możliwość głębszego zapoznania się z najbardziej oczekiwanym shooterem tego lata. HRV, jedno z najpotężniejszych narzędzi w arsenale żołnierza, to bardziej fakt niż fikcja naukowa, dzięki czemu gra Blacklight: Tango Down różni się do innych. HRV to zaawansowany system wizyjny w wyświetlaczu HUD gracza, który potrafi wykryć w pobliżu przeciwnika oraz sprzymierzeńców i przekazuje informacje graczom, zapewniając im natychmiast dane wywiadowcze z pola walki. HRV stosuje rozwiązania znane w rzeczywistości, wykorzystuje maszty przekaźnikowe oraz satelity do wykrywania przeciwników i sprzymierzeńców, a także potrafi identyfikować pobliskie cele, łącznie z poziomem zdrowia oraz amunicji.W grze, członkowie frakcji Blacklight lub Order są wyposażeni w system HRV, który zapewnia graczom po obu stronach system zaawansowanej analizy otoczenia, dzięki czemu rozgrywka zyskuje na intensywności i dynamice. Jednak gracze wykorzystujący HRV muszą działać szybko, ponieważ w trakcie używania HRV strzelanie jest niemożliwe. Narzędzie to może być również niezwykle pomocne podczas odradzania się, umożliwiając graczom szybki powrót do akcji wieloosobowej i zlokalizowanie sprawcy "ostatniej śmierci", aby móc błyskawicznie się zrewanżować.


O GRZE BLACKLIGHT: TANGO DOWN

Gra Blacklight: Tango Down, która tego lata będzie dostępna na XBLA, PSN oraz PC, to shooter FPS o szybkiej akcji, będący pierwszą odsłoną wieloplatformowego pakietu rozrywkowego. Oprócz gry BlackLight, w trakcie przygotowywania przez Twentieth Century Fox jest również film pełnometrażowy oraz seria komiksów. Ta wciągająca, mająca dawać wiele rozrywki i wyposażona w doskonały system rozgrywki wieloosobowej gra jest czymś pośrednim pomiędzy shooterem rozgrywającym się w teraźniejszości, a strzelanką futurystyczną – częściowo przypomina Łowcę Androidów, częściowo Call of Duty.

Opracowana przez Zombie Studio gra Blacklight: Tango Down rozgrywa się w czasie odległym od teraźniejszości o 25 lat. Gracz obejmuje dowodzenie nad elitarnym oddziałem specjalnym, który zostaje wysłany w poszukiwaniu zaginionego amerykańskiego pułkownika Kleina i jego osobistej drużyny Blacklight. Gra będzie wyposażona w 4 poziomy trybu solowego/współpracy, umożliwiające jednoczesną grę czterech graczy, 12 map do gry wieloosobowej, 7 rodzajów rozgrywki oraz dosłownie miliony możliwości dostosowania broni. Oddział przemieszcza się przez pełne wszechobecnych nowoczesnych reklam holograficznych obszary, na których znajdują się elementy dawnej architektury, a dynamiczna SI zapewnia za każdym razem intensywną i zróżnicowaną rozgrywkę.

Tagi: arsenale blacklight: tango down hrv hyper reality ignition lata obu pola psn stronach twentieth century fox walki wideo znane zombie studio