nariko nariko 13.04.2010 16:14
Nowe szczegóły odnośnie Future Soldier
407V

Nowe szczegóły odnośnie Future Soldier

Ubisoft przedstawił nowe szczegóły dotyczące gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier, przygotowywanej na platformy PS3, X360 i PC. Gra będzie cechowała się najnowocześniejszymi na świecie systemami walki, opartymi o współczesne prototypy, które będzie można wykorzystać na polach bitwy jutra. Premiera Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier jest przewidziana na wiosnę 2010.


Ubisoft przedstawił nowe szczegóły dotyczące gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier, przygotowywanej na platformy PS3, X360 i PC. Gra będzie cechowała się najnowocześniejszymi na świecie systemami walki, opartymi o współczesne prototypy, które będzie można wykorzystać na polach bitwy jutra. Premiera Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier jest przewidziana na wiosnę 2010.
“The Ghost Recon wprowadza standard doświadczenia gry kolejnej generacji”, powiedział Tony Key, starszy vice prezes do spraw handlu i marketingu w Ubisoft. “Wraz z Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier, Ubisoft wzmacnia najważniejsze cechy serii - zaawansowaną technologię, arsenał broni, grafikę, fabułę oraz grywalność w sieci - łącząc je z głównymi zaletami hollywoodzkiej produkcji. Wszystko to w celu dostarczenia kapitalnego zestawu, który pozwoli graczom naprawdę poczuć się jak elitarny żołnierz jutra.”
Dla graczy, którzy nie mogę się doczekać złapania w swoje ręce gry Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier, Ubisoft przygotował na lato specjalny beta test wieloosobowej rozgrywki w Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier. To ekskluzywne zaproszenie, dostępne w ograniczonym czasie, zostanie dołączone do gry Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction™, której europejska premiera przewidziana jest na 16 kwietnia br., wyłącznie na platformę Xbox 360.

O grze
Jako członek elitarnej grupy rozpoznania, jesteś jednym z niewielu, którzy posiadają moc, możliwości adaptacyjne i poznawcze żołnierza przyszłości. Wyspecjalizowany
w każdym aspekcie sztuki wojennej, wyposażonym aby przetrwać i trenowanym
w całkowitej dyskrecji, zostają ci powierzone misje, z którymi nie poradziłby sobie nikt inny. Uzbrojony po zęby w arsenał broni, która dziś jest w fazie prototypów, jesteś chodzącym F-16, wytrenowanym tak, aby dostać się do najbardziej niebezpiecznych stref wojennych na świecie.

Doświadcz wojny przyszłości
Zestaw najnowocześniejszego, najlepszego, zaawansowanego technicznie, wyposażenia wojskowego, inspirowanego aktualnymi prototypami.
Wtop się w dowolne otoczenie dzięki kamuflażowi optycznemu.
Egzoszkielet zwiększy możliwości fizyczne Ducha, pozwalające mu biegać, skakać, ślizgać się i kopać dalej oraz szybciej niż jakikolwiek człowiek dzisiaj.
Niezrównana siła fizyczna oraz śmiertelne umiejętności walki bezpośredniej
są teraz do twojej dyspozycji. Kontroluj najnowsze, mocno uzbrojone, bezzałogowe naziemne i powietrzne pojazdy wojskowe.
Użyj ogromnej siły ognia osobistego moździerza umożliwiającego odpalenie wielu rakiet samonaprowadzających jednocześnie.

Naturalna kooperacja
Natychmiastowa koordynacja walki przeciw zagrożeniom dookoła: połącz się
ze swoimi kumplami z drużyny Duchów w ogromną formację wraz z naciśnięciem jednego klawisza.
Ruszaj się i strzelaj, jako całość ze swoimi kolegami z drużyny bez treningu
i złożonego systemu komend.
Korzystaj z zaawansowanych technicznie zdolności swoich kompanów z drużyny
i połącz je, aby uwolnić siłę armii wraz z naciśnięciem spustu.

Bohaterskie kampanie pojedyncze oraz w kooperacji
Wstąp do drużyny Duchów, jako Kozak, nowy rekrut, dla którego elitarna amerykańska jednostka jest najlepsza i który myśli o zemście, gdy nacjonalistyczny zamach stanu usuwa rosyjskiego prezydenta.
Rozegraj wszystkie najważniejsze momenty gry z różnych unikalnych perspektyw: wyszkolonego ochroniarza, inżyniera, cywila…
Rozegraj 12 godzinną kampanię w kooperacji na pojedynczym lub podzielonym ekranie, jako cień globalnego konfliktu skradającego się na terenach północnej Europy i dalszych.

Szybki, wciągający tryb multiplayer
Przyłącz się do porywającego pojedynku 8 na 8 graczy i połącz cztery klasy umiejętności, dodatkowo korzystając z maszyn i osobistego sprzętu.
Jednolity ranking zarówno dla trybu gry pojedynczego, kooperacji, jak i walki przeciw innym pomoże ci odblokować nagrody dla twojego ducha lub klanu.


Tagi: beta test broni ghost recon ghost recon: future soldier inny jutra polska Splinter cell: Conviction Tom Clancy Ubisoft walki Xbox 360 zaproszenie