Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.09.2018 17:21
Spider-Man niedługo z trybem New Game Plus
2223V

Spider-Man niedługo z trybem New Game Plus

Spider-Man znajduje się w sprzedaży zaledwie od pięciu dni, ale niektórzy gracze zdążyli już zaliczyć ten trwający ok. 20 godzin tytuł. Insomniac Games szykuje dla takich osób nowe atrakcje.

Zespół Insomniac Games potwierdził na swoim Twitterze, że deweloperzy pracują nad trybem New Game Plus w Spider-Manie. Studio obecnie dopieszcza już ten moduł i powinno opublikować aktualizację wprowadzającą ją w najbliższych tygodniach. Niestety nie wiemy jeszcze, jakie nowości wprowadzi New Game Plus w tytule Insomniac.

Inny tytuł, który dorobi się trybu New Game Plus prawdopodobnie już w momencie premiery to Shadow of the Tomb Raider. W ramach tego modułu, który odblokujemy tradycyjnie po pierwszym przejściu kampanii, otrzymamy dostęp m.in. do 3 nowych drzewek rozwoju Lary.

Spider-Man jest wg najnowszych danych Chart-Track najszybciej sprzedającym się tytułem w Wielkiej Brytanii, w 2018 roku. To też najlepiej rozchodząca się gra związana z marką Spider-Man. A wy gracie już w tego exclusive'a? Jak go oceniacie?

Tagi: exclusive New Game Plus ps4 spider-man