Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.09.2018 11:07
Horizon: Zero Dawn - The Board Game wygląda okazale na zdjęciach i wideo
2012V

Horizon: Zero Dawn - The Board Game wygląda okazale na zdjęciach i wideo

Specjaliści od planszówek ze Steamforged Games ujawnili już na początku sierpnia swoje zamiary w kwestii marki Horizon: Zero Dawn. Teraz firma prezentuje pierwsze konkretne materiały ze swojej gry!

Tak jak w przypadku poprzednich projektów Steamforged Games zbiórka na nową planszówkę, której tematem jest Horizon: Zero Dawn, odbywa się na Kickstarterze. Zielone światło projektowi dało oczywiście Sony, które nawet promuje całe przedsięwzięcie na swoim oficjalnym blogu.

Zbiórka pieniędzy na Kickstarterze dopiero co się zaczęła, a firma zebrała już 546 tysięcy dolarów (minimalną granicą było 200 tysięcy dolarów). Projekt wspiera obecnie 4174 osób.

Za 130 dolarów można wejśc w posiadanie podstawowego wydania gry planszowj Horizon: Zero Dawn. W naszej galerii znajdziecie dokładną zawartość pakietu, wraz ze świetnie prezentującymi się figurkami i planszami.

Wysyłka gry planszowej rozpocznie się dopiero w okolicach września 2019 roku.Na poniższym filmiku możecie sprawdzić przebieg rozgrywki w jednej sesji gry Horizon: Zero Dawn The Board Game.


Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/steamforged/horizon-zero-dawntm-the-board-game

Tagi: gry planszowe horizon Horizon: Zero Dawn planszówka steamforged