Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 05.09.2018 15:16
Call of Duty: Black Ops 4. Wiemy, ilu graczy zagra w trybie Blackout
933V

Call of Duty: Black Ops 4. Wiemy, ilu graczy zagra w trybie Blackout

Wczoraj DICE zdradziło, ilu amatorów wirtualnego strzelania zagra w ich odpowiednika tryby Battle Royale. Dziś twórcy najnowszego Call of Duty przekazują nam podobną informację.

W wywiadzie dla Game Informera wiceszef Treyarch - Dan Bunting - powiedział, ilu tak naprawdę graczy możemy się spodziewać w nadchodzącej becie trybu Blackout:

Zaczynamy z 80 graczami, ale jesteśmy w stanie wprowadzić ich jeszcze więcej. Będziemy aktywnie konsultować się ze społecznością i zbierać feedback, wprowadzając odpowiednie zmiany i się dostosowując. Rozwijać grę w miarę napływających opinii.

Jednocześnie przedstawiciel studia zapewnił, że liczy się dla nich jakość a nie ilość w kontekście nowego trybu:

To, co dla nas istotne, to nie liczba, ale przygotowanie tak dobrej rozgrywki, jak to tylko możliwe. To jest [80 osób - przyp.red.] ideał, odpowiedni format dla tego trybu.

Cóż, ja również nie jestem zwolennikiem usilnego dążenia do modelowej dla Battle Royale setki, zresztą konkurencyjny Battlefield 5 w swoim trybie Firestorm będzie miał tylko 64 graczy na mapie.

Ostatecznie bowiem chyba ważniejsze jest, by Treyarch zrobił z Blackout coś więcej niż tylko popłuczyny po panującej obecnie w branży modzie.

Tagi: