Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.09.2018 10:21
Battlefield 5 z niezwykle rozbudowanymi opcjami również na konsolach
3516V

Battlefield 5 z niezwykle rozbudowanymi opcjami również na konsolach

Dziś startuje beta Battlefield 5. Pierwsi gracze zaczynają testowanie strzelaniny, przy okazji odkrywając jak wielkie możliwości daje ten tytuł w opcjach - również na konsolach, a nie tylko na PC.

Battlefield 5 zaoferuje bezprecedensową liczbę opcji na konsolach. Oprócz możliwości ustawienia określonych kolorów dla celownika i innych gameplayowych ustawień w rzeczonej strzelaninie dostajemy opcję zmiany pola widzenia, wyłączenia aberracji chromatycznych, wyłączenia efektu głębi ostrości przy celowaniu, filtra dodającego ziarno "filmowe", winietowania obiektywu i zniekształceń obiektywu.

Jeśli chodzi o sterowanie deweloperzy Battlefield 5 zadbali m.in. o dostosowanie czułości gałek analogowych, ich jałowych skoków ("deadzones") itd. Dostosować można nawet czułość kamery w trakcie zoomowania (i to w różnych stopniach przybliżenia). Dawno nie widzieliśmy tak rozbudowanych opcji w konsolowej produkcji!

Screeny, które znajdziecie w naszej galerii pochodzą z bety Battlefield 5, która rozpoczyna się dzisiaj dla osób, które złożyły zamówienia przedpremierowe i graczy z subskrypcją EA/Origin Access. Publiczne testy rozpoczną się 6 września.

Tagi: Battlefield battlefield 5 DICE ea Electronic Arts