Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.09.2018 17:00
Shadow of the Tomb Raider. Lara ponownie będzie zwiedzać podwodne grobowce
1595V

Shadow of the Tomb Raider. Lara ponownie będzie zwiedzać podwodne grobowce

Shadow of the Tomb Raider zapowiada się na bardzo mocną pozycję i zdecydowanie tytuł, którego producenci słuchają swojej społeczności. Na kilkanaście dni przed premierą twórcy zachęcają nas materiałami z rozgrywki.

Deweloperzy najnowszych przygód panny Croft chcą, aby ich dzieło pokazało serię z nieco innej perspektywy niż zazwyczaj.

Dlatego też w Shadow of the Tomb Raider piękna i dosyć niewinnie wyglądająca Lara, będzie niezwykle pewną siebie wojowniczką, która ze zwierzyny dosyć szybko przemieni się w łowcę, którego poszukujący jej ludzie, na pewno nie chcą spotkać.

Eidos Montreal obiecuje nam także, że w tej odsłonie jeszcze bardziej poprawiono projekty grobowców i tym razem będą wyciskały z nas krew, pot i łzy. Fani wręcz domagali się powrotu podwodnej eksploracji, dlatego też pani archeolog znów będzie nurkować w ciemne zakamarki. 

Do tego gracze byli niezadowoleni z poziomu trudności zagadek, więc i ten aspekt się poprawi, stawiając nawet na naszej głównej ścieżce fabularnej, skomplikowane i trudne do przejścia mechanizmy.

Jeśli zaś chodzi o oceny gry, te poznamy na 4 dni przed premierą - 10 września o godzinie 15:00 polskiego czasu.

Shadow of the Tomb Raider - Warrior's Trial Challenge Tomb

Tagi: eidos montreal gameplay Shadow of the Tomb Raider