Roger Żochowski Roger Żochowski 02.09.2018 09:00
Anthem. Nowy gameplay, system dialogów, fabuła, screeny i trailer. Kiedy zagramy w demo?
2094V

Anthem. Nowy gameplay, system dialogów, fabuła, screeny i trailer. Kiedy zagramy w demo?

Podczas panelu w PAX East BioWare postanowiło wystawić swoje działa, a konkretnie jedno - Anthem. Mamy nowy trailer, dużo nowych informacji i przede wszystkim potwierdzenie kiedy zagramy w demo. 
 

Nowy zwiastun, zatytułowany "Nasz świat, moja opowieść", mówi więcej o tym, jak gra połączy skupienie się na narracji, jednocześnie oferując graczom możliwość odkrywania i wykonywania misji w co-opie. Na filmie widzimy też wiele nowych miejscówek i wrogów. Z kolei screeny pozwalają spojrzeć na centralny HUB (Fort Tarsis), w tym także postacie takie jak Haluk, Matthais i Yarrow.

Gra zostanie wydana na PS4, Xbox One i PC 22 lutego 2019 roku. Wszystkie osoby, które będą chciały posmakować gry przed premierą, będą mogły to zrobić 1 lutego, kiedy to udostępnione zostanie demo. Dostęp do niego dostaną osoby, które zamówią preorder oraz subskrybenci EA Access i Origin Access Premier.

Na kolejnym materiale wideo poniżej możemy zobaczyć jak wygląda system dialogów oraz funkcja "Cortex", która jest swoistą encyklopedią przybliżającą nam realia i fabułę gry.

Tagi: