Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2018 19:14
Wymień Xbox 360 na Xbox One i odbierz FIFA 19 za 1 zł!
6942V

Wymień Xbox 360 na Xbox One X i odbierz FIFA 19 za 1 zł!

Microsoft Polska właśnie ujawnił bardzo ciekawą ofertę. Gracze mogą wymienić swój stary sprzęt na najpotężniejszą konsolę na rynku, a jednocześnie zainteresowani skorzystają z promocji na najnowszą produkcję EA Sports.

Microsoft jest przekonany, że „wrzesień to świetny czas na wymianę starych konsol Xbox”. Firma nawiązała współpracę z siecią Media Expert, by zaoferować graczom ciekawą akcję, dzięki której w domach wielu Polaków może stanąć Xbox One X.

Xbox Game Pass wrzesień. Mocne gry przygotowane przez Microsoft

Propozycja wygląda bardzo interesująco – klient za dostarczenie do dowolnego z ponad 450 elektromarketów Media Expert jednej z wersji Xboksa 360 (Core, Premium, Elite, Slim lub Super Slim) otrzymają możliwość kupienia Xboksa One X z rabatem sięgającym do 250 zł.

To nie koniec akcji, bo jednocześnie klienci zgarną kupon na kupienie FIFA 19 za złotówkę – jest to naprawdę świetna okazja dla graczy, którzy wyczekiwali na dobry moment, by kupić Xboksa One X, a jednocześnie zamierzają cieszyć się z najnowszej piłki Electronic Arts.

W rezultacie za starego Xboksa 360 otrzymacie w zasadzie 499 zł – 250 zł w rabacie na konsolę i 249 zł w promocji na grę. To oczywiście nie jest oferta, która zainteresuje każdego Kowalskiego, jednak niektórych na pewno może skłonić do przeskoczenia na aktualną generację.

W tym miejscu znajdziecie wszystkie szczegóły i dokładny regulamin propozycji.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft promocja xbox 360 xbox one xbox one x

Nie przegap