Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2018 14:32
Assassin’s Creed Przeznaczenie bogów wkrótce trafi do sprzedaży. Wielki finał serii
1470V

Assassin’s Creed Przeznaczenie bogów wkrótce trafi do sprzedaży. Wielki finał serii

Ostatnia część trylogii „Ostatni potomkowie” już w przyszłym tygodniu będzie dostępna dla czytelników w naszym kraju. Będzie to wielkie zakończenie opowieści zapoczątkowanej w 2016 roku.

Jesienią 2016 roku zadebiutowała książka „Ostatni potomkowie” - opowieść rozpoczęła trylogię, która pozwoliła fanom serii Assassin's Creed przeżyć aktualnie dwie historie. Wielkie zakończenie zostało zaplanowane na 5 września i w tym dniu do księgarń w naszym kraju trafi „Przeznaczenie bogów”.

Ubisoft: Brak nowej części Assassin's Creed w 2019 roku


„Do odnalezienia pozostał ostatni fragment Trójzębu Edenu. Dwie pozostałe części tego potężnego artefaktu – ząb wiary i ząb strachu – wpadły już w ręce działającego samodzielnie byłego agenta templariuszy – Isaiaha. Jeśli wejdzie on w posiadanie zęba oddania, stanie się praktycznie nie do pokonania. Z kolei Owenowi i jego towarzyszom udało się przekonać templariuszy i asasynów do połączenia sił w celu powstrzymania Isaiaha, póki jeszcze się da.”

Powyższymi słowami opowieść zapowiada wydawca, który zachęca miłośników świata Ubisoftu do zapoznania się z historią. Wydarzenia mają w mocny sposób wpłynąć na całą markę, ponieważ nie możemy zapomnieć, że autorzy (twórcy gier, książek oraz komiksów) kreują jedno uniwersum.

„Historia została już napisana. Reszta spoczywa w rękach Owena, Javiera i pozostałych, którzy sprzymierzyli się wbrew temu, co ich dzieli. Działania, które podejmą, na zawsze odmienią świat Assassin’s Creed.”

Autorem trylogii jest Matthew J. Kirby, ceniony autor literatury młodzieżowej, którego książki trafiły na listę stu tytułów polecanych przez Nowojorską Bibliotekę Publiczną i figurują w zestawieniu najlepszych powieści dla młodzieży Stowarzyszenia Amerykańskich Bibliotek.

Powieść „Ostatni potomkowie. Przeznaczenie bogów” ukaże się 5 września nakładem wydawnictwa Insignis. Książkę możecie zamówić w przedsprzedaży.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: assassin's creed insignis książka