Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2018 08:00
Cyberpunk 2077. Gameplay nie przedstawia ostatecznej wizji gry - nadal wiele może się zmienić
1982V

Cyberpunk 2077. Gameplay nie przedstawia ostatecznej wizji gry - nadal wiele może się zmienić

CD Projekt RED długo czekał z prezentacją rozgrywki z Cyberpunk 2077, ale nawet teraz – po opublikowaniu niemal 50 minut czystej gry – studio podkreśla, że nadal nie zakończono pracy nad produkcją i w sumie... Wszystko może się zmienić.

Przedstawiciele CD Projekt RED jeszcze na targach w Los Angeles podkreślali, że nie są gotowi do pokazania całemu światu rozgrywki Cyberpunk 2077. Nie musieliśmy długo czekać na zmianę planów, jednak nie oznacza to, że finalna gra będzie odzwierciedleniem przedstawionego gameplayu.

Jak oceniacie pokaz Cyberpunk 2077?

Adam Badowski – reżyser Cyberpunk 2077 i szef studia CD Projekt RED – postanowił wyjaśnić sytuację z prezentowaną rozgrywką. Zobaczyliśmy blisko 50 minut gry, jednak nie oznacza to, że twórcy znajdują się na ostatniej prostej i wkrótce wrzucą tytuł do sklepów. Gameplay wciąż prezentuje tytuł w czasie rozwoju.

Tak naprawdę wiele elementów oraz mechanik może zostać zmodyfikowana – pokazany system strzelania (pod względem wizualnym i wpływ statystyk RPG na grę), netrunning, fizyka samochodu, czy też nawet interfejs użytkownika. Deweloperzy wciąż rozwijają każdy z aspektów produkcji, więc z tego powodu pojawiają się błędy animacji, czy też mimika postaci nie pokazuje oczekiwanego poziomu.

„Zdajemy sobie jednak sprawę, że wielu z Was chce zobaczyć, to co widziały media. Chociaż prawdopodobnie nie jest to ta sama gra, którą zobaczycie na ekranie po premierze, nadal zdecydowaliśmy się udostępnić Wam ten 48-minutowy film. Tak dziś wygląda Cyberpunk 2077”.

Nadal nie wiemy, kiedy tak naprawdę zagramy w Cyberpunk 2077, ale przynajmniej teraz wszyscy wiedzą, czego mogą oczekiwać od CD Projekt RED.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: adam badowski CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap