SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2018 10:03
FIFA 19 z nowymi trybami. EA Sports pokazuje nowości!
4247V

FIFA 19 z nowymi trybami. EA Sports pokazuje nowości!

Electronic Arts przygotowało kapitalny zwiastun zbierający informacje o FIFA 19. Twórcy pozwalają spojrzeć na nowe tryby, które w ciekawy sposób urozmaicą rozgrywkę. Na takie odświeżenie serii czekaliśmy od dawna.

EA Sports wsłuchało się w opinie niezadowolonych fanów. W ostatnich odsłonach brakowało nowych trybów, które oferowałyby oczekiwany powiew świeżości, ale takich atrakcji nie zabraknie w nadchodzącej wielkimi krokami produkcji.

FIFA 19 FUT. Ranking piłkarzy w wykonaniu specjalistów – Lewandowski w czołówce najlepszych?

FIFA 19 otrzyma rozbudowany Kick-Off, w którym wielu graczy spędzi wiele godzin. Podczas rozgrywki możemy wybrać zmagania wymagające główkowania, w kolejnym będziemy zachęcani do strzelania z daleka lub po prostu będziemy tracić strzelców.

To naprawdę przyjemne rozbudowanie gry, na które czekaliśmy od dawna. EA Sports w ciekawy sposób rozszerza atrakcje szykowane dla fanów piłki nożnej, bo nie możemy zapomnieć o przykładowo kolejnym sezonie przygody Alexa Huntera – tym razem piłkarz trafi do Realu Madryt.

FIFA 19 trafi na rynek 28 września, jednak musimy pamiętać, że najważniejsze nowości będą dostępne wyłącznie na PlayStation 4, Xboksach One, komputerach osobistych oraz pewnie część na hybrydowej konsoli Nintendo.

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 19 gameplay zwiastun