SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2018 13:06
FIFA 19 FUT. Ranking piłkarzy w wykonaniu specjalistów – Lewandowski w czołówce najlepszych?
5637V

FIFA 19 FUT. Ranking piłkarzy w wykonaniu specjalistów – Lewandowski w czołówce najlepszych?

EA Sports wprowadza sporo zmian do najnowszej odsłony Fify i wkrótce odbędzie się nowa prezentacja gry. Zanim będziemy świadkami pokazu przygotowanego z okazji zbliżającego się gamescomu, możemy spojrzeć na ranking piłkarzy w wykonaniu ekipy WhoScored oraz FutHead.

FIFA 19 zapewni graczom wiele nowych atrakcji. Electronic Arts podpisało umowę na wykorzystanie Ligi Mistrzów w grze, a jednocześnie twórcy odświeżyli gameplay oraz oferują nowe tryby.

FIFA 19 z ważną zmianą w FUT. EA pokaże wpływ zgrania

W przeciągu najbliższych tygodni EA Sports rozpocznie promowanie FIFA Ultimate Team i deweloperzy będą przedstawiać kolejnych piłkarzy z FIFA 19. Standardowo na dobry początek możemy spojrzeć na symulację przygotowaną przez Whoscored oraz FutHead. Nie są to oczywiście oficjalne wyniki, jednak w tym wypadku autorzy rankingu biorą pod uwagę cały poprzedni sezon oraz trendy wykorzystywane przez EA – czyli identycznie jak w przypadku deweloperów.

Zdaniem przewidywań, w FIFA 19 zobaczymy dwóch piłkarzy z rankingiem 94 – Cristiano Ronaldo ma utrzymać swój ubiegłoroczny rezultat, jednak Lionel Messi zgarnie dodatkowe „oczko”. Należy na pewno zauważyć, że Portugalczyk jako jeden z nielicznych piłkarzy ma nie poprawić swojej statystyki.

W czołówce znajduje się między innymi Neymar, Suarez, De Bruyne, Hazard oraz Lewandowski i wszyscy zasłużyli podobno na lepszy wynik względem FIFA 18. Polak w tej sytuacji znalazł się na siódmym miejscu wśród najlepszych piłkarzy na świecie.

Interesująco wygląda również ranking grajków, którzy osiągnęli największy progres – Dennis Geiger jako jedyny zanotował postęp na poziomie 6 punktów. W tym zestawieniu znajduje się jeszcze między innymi Benjamin Pavard, który zaliczył fantastyczne Mistrzostwa Świata.

Najlepsi gracze:

FIFA 19 FUT

Największy progres:

FIFA 19 FUT

Źródło: https://www.futhead.com/19/players/

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 19 fifa ultimate team fut