SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2018 15:13
Graveyard Keeper właśnie debiutuje i trafia do Xbox Game Pass!
1375V

Graveyard Keeper właśnie debiutuje i trafia do Xbox Game Pass!

Microsoft potrafi przygotować świetne niespodzianki. Firma ponownie postanowiła rozszerzyć Xbox Game Pass i gracze mogą od dzisiaj zapoznać się z najnowszą produkcją Lazy Bear Games. Gra dzisiaj debiutuje.

Xbox Game Pass został już w tym miesiącu rozszerzony o sierpniową ofertę, w której znalazł się między innymi Hitman, później firma dorzuciła do zestawu DOOM oraz RAGE, a od dzisiaj... Gramy w kolejną grę!

Xbox Game Pass sierpień z mocnymi grami!

Graveyard Keeper to gra RPG z elementami sandboxu oraz strategii, za którą odpowiada Lazy Bear Games. W tytule gracz wciela się w zarządcę cmentarza i jego zadaniem jest opiekowanie się biznesem.

Nie jest to oczywiście hit z segmentu AAA, jednak to kolejny tytuł, który zasila bibliotekę Xbox Game Pass w sierpniu. Jednocześnie niektórzy sympatycy indyków mogli zdecydować się na kupienie produkcji – pozycja jest wyceniona na 69,99 zł.

Tak grę zapowiada Microsoft:

Graveyard Keeper to najbardziej niedorzeczny symulator zarządzania średniowiecznym cmentarzem tego roku. Rozbudowuj i zarządzaj swoją nekropolią, tnij koszty, aby gromadzić oszczędności, poszerzaj działalność o wydarzenia kulturalne, takie jak festiwale palenia wiedźm, oraz podnoś frekwencję w kościele, napędzając strachu pobliskim wieśniakom. Do czego się posuniesz w tej grze o kapitalizmie, aby zbudować prosperujący biznes?  Stawiaj czoła dylematom moralnym: czy naprawdę chcesz wydawać pieniądze na parówki, skoro główny składnik hot dogów jest pochowany wszędzie wokół? Gromadź cenne zasoby i wytwarzaj nowe przedmioty: przekształć cmentarz w prężny interes i polegaj na swojej żyłce zbieracza, przeczesując okolicę w poszukiwaniu cennych zasobów. Zawiązuj biznesowe alianse: zwłokom krew na nic się nie przyda, więc dlaczego by jej nie spożytkować? A co z częściami ciał – czyż to nie umiejętna gospodarka odpadami? Zgłębiaj tajemnicze lochy, bez których nie obędzie się żadna gra osadzona w średniowieczu. Zapuszczaj się w nieznane i znajduj przydatne składniki, którą mogą, acz wcale nie muszą otruć okolicznych mieszkańców. Ach, uroki kapitalizmu.

Jest to naprawdę świetny prezent, który pewnie niektórzy nasi czytelnicy dzisiaj wypróbują. Warto jednocześnie pamiętać, że według plotek Xbox Game Pass ma zostać rozszerzony kolejny raz – na gamescom ma odbyć się prezentacja nowych gier.

Źródło: Twitter

Tagi: Graveyard Keeper Microsoft xbox game pass