SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2018 09:07
PlayStation 4 z sentymentalną koncepcją motywu z pierwszego PlayStation
7130V

PlayStation 4 z sentymentalną koncepcją motywu z pierwszego PlayStation

Sony ostatnio świętowało sprzedaż ponad 500 mln konsol i firma zaprezentowała specjalne wydanie PlayStation 4 Pro. Urządzenie wkrótce trafi do graczy, a fani marki postanowili na swój sposób oddać hołd korporacji.

Pierwsi klienci już wkrótce otrzymają odpicowane wydanie PlayStation 4 Pro. Urządzenie w specjalnym kolorze, z rozbudowanym dyskiem i w nowym pudełku trafi do klientów pod koniec miesiąca. Japończycy w taki sposób świętują wyjątkowy wynik osiągnięty przez urządzenia tworzone od wielu lat.

PlayStation 4 Pro 2TB 500 Million Limited Edition w Polsce. Spora cena za miłość do marki

Przedstawiciele Truant Pixel postanowili w inny sposób uczcić ponad 500 mln sprzedanych konsol z logiem PlayStation. Sympatycy przygotowali koncepcję motywu dla PlayStation 4, która powinna trafić w serca wszystkich fanów japońskiej marki.

Na dobry początek jesteśmy witani charakterystycznym dźwiękiem, starymi logotypami, a później możemy spojrzeć na popularnego „Szaraka”. W tym wypadku jest to dynamiczny motyw, który w bardzo dokładny sposób pokazuje urządzenie i pozwala nawet zerknąć w jego wnętrze.

Gdzie znajduje się problem? To jedynie koncepcja. Truant Pixel nie może zaoferować takiej propozycji graczom, ponieważ akurat w tym wypadku niezbędne byłoby uzyskanie zgody od Sony – w końcu Sony Computer Entertainment to teraz Sony Interactive Entertainment, więc niezbędne byłoby dokonanie konkretnych zmian, a to już pewnie większy problem.

Źródło: https://www.dualshockers.com/classic-ps1-ps4-theme-truant-pixel/

Tagi: motyw playstation playstation 4 playstation 4 pro