SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2018 11:48
PlayStation 4 Pro 2TB 500 Million Limited Edition w Polsce. Spora cena za miłość do marki
6845V

PlayStation 4 Pro 2TB 500 Million Limited Edition w Polsce. Spora cena za miłość do marki

Limitowane edycje konsol zawsze są droższe od standardowych modeli, więc mogliśmy się spodziewać, że zaprezentowane w ubiegłym tygodniu PlayStation 4 Pro z okazji 500 mln sprzedanych konsol Sony będzie drogim sprzętem. Urządzenie jest już dostępne w rodzimych sklepach.

Sony postanowiło w ciekawy sposób podziękować swoim fanom za wieloletnie wsparcie. Firma przygotowała nowy model PlayStation 4 Pro, który pewnie trafi w serca oddanych fanów japońskiej korporacji.

PlayStation 4 Pro w limitowanej edycji! Sony sprzedało 500 mln konsol

Sprzęt jest już dostępny za 2299 zł w Euro RTV AGD – jak wiadomo jest to partner Sony na naszym rynku i zawsze firma oferuje gry oraz urządzenia w limitowanych edycjach z logiem PlayStation.

Konsola trafi do zainteresowanych 24 sierpnia i w zestawie obok odpicowanego PlayStation 4 Pro, klienci zgarną kontroler oraz kamerę – również w specjalnych kolorach związanych z osiągnięciem przez korporację 500 mln sprzedanych maszyn.

PlayStation 4 Pro w tym wypadku zawiera dysk 2TB, jednak czy warto dopłacać 550 zł do kamery, większego dysku oraz nowego koloru?

Źródło: https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-pro-2tb-500-million-limited-edition.bhtml

Tagi: playstation 4 playstation 4 pro sony