SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2018 18:25
DOOM i Rage dostępne w usłudze Xbox Game Pass
1089V

DOOM i Rage dostępne w usłudze Xbox Game Pass

Dobre wieści dla posiadaczy Xboksów One subskrybujących Xbox Game Pass. Do usługi właśnie trafiają dwie produkcje Bethesdy. To miły prezent z okazji trwającego QuakeConu.

Potwierdziły się ostatnie plotki. Bethesda nawiązała współpracę z Microsoftem, na mocy której subskrybenci Xbox Game Pass mogą od dzisiaj zapoznać się z dwoma nowymi produkcjami. A to nie koniec atrakcji przygotowanych na ten miesiąc!

Xbox One z darmową rozgrywką w Sieci. 2 gry do wypróbowania za darmo

"Microsoft informuje o rozszerzeniu katalogu gier w usłudze Xbox Game Pass. Z okazji trwającego właśnie konwentu QuakeCon 2018, firma udostępnia w usłudze abonamentowej na konsoli Xbox One przebojowe tytuły legendarnego studia id Software – DOOM i Rage."

W tym tygodniu miałem okazję wspomnieć o przeciekach dotyczących pojawienia się DOOM w Xbox Game Pass. Jak się okazuje wiadomość została potwierdzona, ale do pakietu klienci otrzymali pierwszą część Rage.

To oczywiście nie koniec atrakcji, bo według plotek Xbox Game Pass zostanie rozszerzony również podczas zbliżającego się gamescomu – w tym wypadku nie znamy jeszcze konkretnych tytułów, jednak sympatycy usługi podobno nie będą narzekać.

Xbox Game Pass zostało na początku miesiąca powiększone o między innymi Ryse: Son of Rome, Ruiner oraz pierwszy sezon Hitmana. Dokładną listę nowości znajdziecie w tym miejscu. 

Tagi: