Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2018 13:39
Xbox One z darmową rozgrywką w Sieci. 2 gry do wypróbowania za darmo
989V

Xbox One z darmową rozgrywką w Sieci. 2 gry do wypróbowania za darmo

Microsoft właśnie ogłosił kolejne wydarzenie z serii „Free Play Days For All”. Zainteresowani mogą bez wykładania dodatkowej gotówki sprawdzić sieciową rozgrywkę we wszystkich produkcjach, a jednocześnie gracze pobiorą dwie gry. Poznajcie szczegóły najnowszej akcji.

Free Play Days For All to systematyczne wydarzenie organizowane przez Microsoft. Amerykanie zapraszają graczy do bezpłatnej rozgrywki na Xbox Live i najnowsza edycja promocji właśnie się rozpoczęła. Posiadacze Xboksów One mogą do 12 sierpnia grać w Sieci bez Xbox Live Gold.

Doom jeszcze w tym tygodniu trafi do Xbox Game Pass?

Jest to naprawdę dobra okazja dla graczy, którzy chcą wypróbować Call of Duty: Black Ops 4 – jak wiadomo beta strzelanki wystartuje już jutro, więc w tym wypadku sympatycy marki Xbox nie muszą się martwić o wykładanie gotówki na abonament.

To jednak nie koniec atrakcji – najnowszy Free Play Days For All pozwoli sprawdzić jeszcze dwie produkcje: Onrush oraz The Elder Scrolls Online: Morrowind. Gry są dostępne za darmo na Xbox Live, więc wystarczy pobrać pliki i następnie można zapoznać się z dynamiczną jazdą lub wielkim MMORPG.

Szczególnie zachęcam do zerknięcia na grę Codemasters – nie są to idealne wyścigi dla wszystkich, jednak beta odpowie na pytanie, czy faktycznie warto sięgać po Onrush już dzisiaj. Studio niedawno zapowiedziało rozwój pozycji, ale wciąż czekamy na konkretne plany.

Szybką prezentację Free Play Days For All znajdziecie poniżej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: free play days for all Microsoft xbox Xbox One