Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2018 17:55
QuakeCon 2018. Oglądajcie z nami konferencję Bethesdy
913V

QuakeCon 2018. Oglądajcie z nami konferencję Bethesdy

Bethesda zaprezentuje dzisiaj przygotowywane smakołyki. Gracze mogą liczyć na między innymi pokaz rozgrywki z DOOM Eternal oraz konkrety dotyczące RAGE 2 oraz Fallout 76. Jesteście na to gotowi? Bierzcie przekąski, siadajcie wygodnie i oglądajcie w naszym gronie.

QuakeCon jest organizowany oficjalnie przez ZeniMax Media od 1996 roku. To wielkie święto graczy oraz jednocześnie fanów Quake'a, podczas którego zawodowcy walczą o gotówkę, fani oglądają najlepszych w akcji, a jednocześnie możemy liczyć na konkrety dotyczące nowych gier.

Wiele zmieniło się w przypadku atrakcji szykowanych przez organizatorów QuakeConów. Jeszcze kilka lat temu impreza interesowała głównie graczy sympatyzujących z PC-tami, jednak teraz Bethesda systematycznie szykuje wielkie opowieści, które otrzymują swoje „5 minut” na show.

QuakeCon 2018 rozpocznie się o godzinie 18:00 i na dobry początek możecie liczyć na konferencję, podczas której zobaczymy gameplay z DOOM Eternal, a nawet otrzymamy konkretne informacje dotyczące RAGE 2, Fallout 76 , The Elder Scrolls: Legends oraz Quake Champions.

Przez najbliższe trzy dni zainteresowani będą uczestniczyć w prawdziwym show, podczas którego nie zabraknie fantastycznych pojedynków z najlepszymi zawodnikami Quake'a. Bethesda zapowiada również serię paneli, dzięki którym poznamy konkretne informacje dotyczące nadchodzących wielkimi krokami tytułów.

Tagi: doom doom eterna Fallout 76 Quake Quake Champions quakecon rage 2