SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2018 15:19
Odwróceni 2 przedstawią „młody Pruszków”
867V

Odwróceni 2 przedstawią „młody Pruszków”

TVN wkrótce rozpocznie prace nad drugim sezonem serialu Odwróceni. Stacja postanowiła kontynuować opowieść z 2007 roku i konkrety dotyczące projektu przedstawił Edward Miszczak. Miłośnicy pierwszej opowieści będą mocno zaskoczeni.

Serial „Odwróceni” od TVN zaoferował zamkniętą historię, więc pierwsze informacje dotyczące kontynuacji wydarzeń były dla wielu bardzo zaskakujące. Stacja postanowiła jednak na rozwój cenionej historii.

Odwróceni powrócą. TVN przygotuje 2 sezon

„Odwróceni” przedstawili historię doświadczonego policjanta z Centralnego Biura Śledczego, Pawła Sikory (Artur Żmijewski) oraz gangstera Jana „Blacha” Blachowskiego (Robert Więckiewicz). Opowieść posiadała mocne zakończenie, które w sumie trudno było rozwinąć, jednak TVN wpadł na interesujący pomysł.

Stacja przedstawi „nowe pokolenie” - znani bohaterowie w swoim czasie posiadali dzieci i drugi sezon „Odwróconych” opowie właśnie o między innymi młodym Pruszkowie:

„Blacha i Sikora mieli dzieci, inni bohaterowie też. Teraz ta historia dzieje się wśród dzieci bohaterów "Odwróconych". Okazuje się, że "młody Pruszków" jest jeszcze bardziej bezwzględny niż pierwsza grupa pruszkowska"

Powyższymi słowami opowieść zapowiedział Edward Miszczak, który zaznaczył, że już wkrótce rozpoczną się prace na planie. Twórcy przygotowali już scenariusz do wszystkich odcinków i teraz stacja przygotowuje się do realizacji zdjęć.

W serialu mamy ponownie zobaczyć Roberta Więckiewicza oraz Artura Żmijewskiego.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/drugi-sezon-serialu-odwroceni-w-tvn-miszczak-to-historia-o-mlodym-pruszkowie

Tagi: