SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2018 18:45
DOOM Eternal. Gameplay z wyczekiwanego i krwawego shootera
3331V

DOOM Eternal. Gameplay z wyczekiwanego i krwawego shootera

SHOW MUST GO ON! Bethesda właśnie zaprezentowała nową odsłonę DOOM-a, która rozgrzeje wszystkich fanów elektronicznej rozgrywki. Nadciąga krwawa przygoda i pierwszy gameplay potwierdza wysoki poziom produkcji.

O kontynuacji DOOM z 2016 mówiło się od dawna. Bethesda ujawniła produkcję podczas ostatniego E3, jednak firma w Los Angeles opublikowała zaledwie skromną zajawkę. Jednocześnie studio potwierdziło pełną prezentację na QuakeConie. Właśnie trwa impreza id Software, więc podczas zbliżającego się weekendu możecie oczekiwać gorących informacji na temat między innymi nowego DOOM-a.

DOOM i Rage dostępne w usłudze Xbox Game Pass

Twórcy w znaczący sposób ulepszyli głównego bohatera – mężczyzna posiada teraz potężny miecz oraz może korzystać ze dodatkowego miotacza płomieni. Oczywiście podczas rozgrywki skorzystamy z odpicowanych broni, które również pozwolą eliminować w efektowny sposób hordy demonów.

DOOM Eternal pozwoli nam zawalczyć z największymi i najpotężniejszymi demonami w historii. Twórcy ulepszyli znane bestie, które są teraz zdecydowanie mocniejsze, ale jednocześnie nie zapomniano o świeżych potworach.

id Software spędziło mnóstwo czasu (najwięcej w historii), by stworzyć najprzyjemniejszy gameplay w swojej historii – eliminowanie kolejnych oponentów jest podobno wyjątkowo krwawe i przyjemne.

Jak to wygląda? Wprost kapitalnie. Rozgrywka jest wyjątkowo krwawa, płynna, dynamiczna i wygląda wyjątkowo dobrze. Bohater trafił do zniszczonej lokacji i chętnie korzysta z jej wszystkich uroków. Płynne przejście pomiędzy lokacjami, miażdżenie w efektowny sposób kolejnych demonów... Fani DOOM-a powinni szykować pieniądze na ten tytuł.

W grze powracają krwawe wykończenia – heros może teraz z gracją korzystać z dołączonego do jego stroju ostrza, które idealnie nadaje się do miażdżenia przeciwników. Pancerz ma również małe działo odpowiedzialne za palenie przeciwników.

W DOOM Eternal pojawi się tworzenia drużyny z demonem – w bestie wcieli się nasz znajomy, który pomoże nam walczyć z kolejnymi poczwarami. id Software nie tworzy „kolejnej gry DOOM” studio kreuje „uniwersum DOOM”.

DOOM Eternal trafi na PlayStation 4, Xboksy One, komputery osobiste oraz... Nintendo Switch! 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda DOOM Eternal gameplay id Software