SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.08.2018 08:46
Strażnicy Galaktyki 3. James Gunn może zostać przywrócony do funkcji reżysera
1548V

Strażnicy Galaktyki 3. James Gunn może zostać przywrócony do funkcji reżysera

Strażnicy Galaktyki 3 pozostają bez reżysera, po tym jak Disney podziękował Jamesowi Gunnowi za współpracę. Wygląda jednak na to, że korporacja może jednak zmienić zdanie.

Na fanach Strażników Galaktyki obsceniczne twitterowe żarty Jamesa Gunna sprzed 9 lat nie zrobiły wrażenia. Miłośnicy tej marki tworzą kolejne petycje i głośno sprzeciwiają się zwolnieniu Gunna.

Disney zwolnił reżysera Strażników Galaktyki

Wygląda na to, że ta strategia może działać. Wg znanej redakcji Deadline, która powołuje się na własnych informatorów, Disney obecnie prowadzi rozmowy z Marvel Studios. Tematem dyskusji jest znalezienie "kompromisu" w celu przywrócenia Jamesa Gunna do roli reżysera Strażników Galaktyki 3.

Jednym z większych obrońców Gunna był w ostatnich tygodniach aktor Dave Bautisa, wcielający się w Draxa. Mężczyzna zapowiedział, że prawdopodobnie zrezygnuje z grania w Strażnikach Galaktyki 3, jeśli Disney odrzuci scenariusz przygotowany przez Jamesa Gunna.

Zdjęcia do Strażników Galaktyki 3 miały być kręcone od pierwszych miesięcy 2019 roku. Premierę filmu planowano na 2020 r. Nie wiadomo jeszcze jak decyzje Disneya wpłyną na dotrzymanie takich terminów.

Źródło: https://deadline.com/2018/08/james-gunn-guardians-of-the-galaxy-marvel-studios-disney-eleventh-hour-save-attempt-1202443199/

Tagi: