SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2018 15:24
Torchlight Frontiers zapowiedziane. Twórcy zapraszają do bety
652V

Torchlight Frontiers zapowiedziane. Twórcy zapraszają do bety

Świetna wiadomość dla sympatyków marki Torchlight. Echtra Games pracuje nad nową odsłoną, która tym razem stawia na sieciową zabawę. Studio przedstawiło pierwszy materiał i zaprasza graczy do testów beta.

W ubiegłym roku zamknięto Runic Games odpowiedzialne za serię Torchlight. Od tego czasu czekaliśmy na pozytywne informacje dotyczące tego uniwersum i na szczęście Perfect World zamierza rozwijać ten świat. Wydawca znalazł nową ekipę, która pracuje nad Torchlight Frontiers.

Torchlight Frontiers to oczywiście produkcja typu hack'n'slash, która ma jednak tym razem stawiać w mocny sposób na sieciową zabawę. Deweloperzy przygotowali wielki świat i wszyscy zainteresowani będą go przemierzać wspólnie.

Standardowo podczas rozgrywki stworzymy bohatera, będziemy go rozwijać, zdobywać coraz lepszy ekwipunek, a zarazem wyruszymy na potężniejszych przeciwników. Aktualnie nie możemy spojrzeć na rozgrywkę, ale autorzy zapraszają zainteresowanych do bety.

Torchlight Frontiers trafi w przyszłym roku na PlayStation 4, Xboksy One oraz komputery osobiste, więc wkrótce spojrzymy na konkretne fragmenty prezentujące gameplay oraz przedstawiające nowe mechaniki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: