Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2018 19:31
Doom jeszcze w tym tygodniu trafi do Xbox Game Pass?
683V

Doom jeszcze w tym tygodniu trafi do Xbox Game Pass?

Xbox Game Pass otrzymało potężny zestaw tytułów, jednak to nie koniec atrakcji. Jeszcze w tym tygodniu zestawienie ma zostać powiększony o Doom, a ponadto gracze mogą szykować się na kolejne gorące przygody. To naprawdę dobry miesiąc dla subskrybentów amerykańskiej usługi.

Xbox Game Pass zostało na początku miesiąca powiększone o między innymi Ryse: Son of Rome, Ruiner oraz pierwszy sezon Hitmana, ale to nie koniec atrakcji. Gracze mają otrzymać kolejne opowieści podczas nadciągających wydarzeń.

Xbox Game Pass sierpień z mocnymi grami!

Tytułem wstępu na pewno muszę wyjaśnić, że nie są to jeszcze oficjalne informacje, jednak powielają się z przeciekami, które otrzymałem 1 sierpnia. W najbliższy piątek Xbox Game Pass ma zostać powiększone o Doom z 2016 roku – będzie to miły prezent z okazji prezentacji rozgrywki z DOOM Eternal podczas QuakeConu. Mogę o tym wspomnieć na portalu, ponieważ w Sieci pojawiła się grafika-reklama, która sugeruje rozszerzenie Xbox Game Pass.

Kolejna gra lub nawet gry mają zostać ujawnione przez Microsoft podczas gamescomu – firma zorganizuje w Kolonii kolejny Inside Xbox i jednym z punktów programu będzie Xbox Game Pass. Aktualnie w przeciekach nie pojawiają się konkretny nazwy tytułów.

Mimo wszystko miłośnicy Xboksa One nie mogą specjalnie narzekać. Ekipa Phila Spencera systematycznie w świetny sposób rozwija „growy Netflix”, który otrzymuje nowe i zarazem świetny pozycje.

Korzystacie z Xbox Game Pass?

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft xbox game pass xbox one

Nie przegap