SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2018 17:45
God of War z trybem New Game + w tym miesiącu. Znamy szczegóły
2139V

God of War z trybem New Game + w tym miesiącu. Znamy szczegóły

Jesteście gotowi na kolejne wyzwania? Santa Monica Studio właśnie przedstawiło ostateczne informacje dotyczące trybu Nowa Gra + do God of War. Gracze mogą liczyć na bardziej wymagającą rozgrywkę.

O New Game + dla God of War wiemy od E3. W Los Angeles pracownicy Santa Monica Studio informowali o nowych wyzwaniach, jednak ta przyjemność wciąż nie jest dostępna do szerokiego grona odbiorców. Na szczęście wszystko zmieni się już wkrótce.

Jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje powieść God of War

20 sierpnia odbędzie się premiera Nowej Gry +. Tryb będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy God of War, ale włączycie go dopiero po pierwszym ukończeniu historii – w rezultacie macie ostatnie dwa tygodnie na domknięcie sprawy i przygotowanie Kratosa na kolejne wyzwania.

Gracze podczas kolejnego przejścia skorzystają ze wszystkich wcześniej zdobytych zbroi, zaklęć, talizmanów, zasobów oraz umiejętności, a podczas rozgrywki natraficie na przeciwników o wyższym poziomie. Studio obiecuje nawet „nowe sztuczki” dla niektórych oponentów, więc szykujcie się na prawdziwą jazdę bez trzymanki.

W trakcie przygody znajdziemy nowy surowiec, który pozwoli nam ulepszyć sprzęt i oczywiście możecie się również przygotować na nowe zabawki rozrzucone po całym świecie – zespół zapowiada nowe opcje personalizacji z niezwykle potężnymi nowymi zestawami zbroi.

W grze pojawi się także opcja pominięcia przerywników filmowych.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: