Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2018 18:28
Rainbow Six: Siege z nowymi operatorami. Ubisoft zapowiada operację Grim Sky
1392V

Rainbow Six: Siege z nowymi operatorami. Ubisoft zapowiada operację Grim Sky

Rainbow Six: Siege nie powiedziało ostatniego słowa. Ubisoft właśnie potwierdził kolejne wydarzenie na serwerach, dzięki któremu do produkcji trafią nowi operatorzy. Poznajcie pierwsze informacje o „Grim Sky”.

Trzeci sezon trzeciego roku wsparcia Rainbow Six: Siege rozpocznie się wkrótce. Twórcy tym razem postawili na operatorów z różnych jednostek antyterrorystycznych, którzy jednak wspólnie występują w szeregach „Taktycznego Zespołu Reagowania Miejskiego” o kryptonimie „Grim Sky” (GSUTR).

Ubisoft prezentuje plany na gamescom. Firma pokaże wiele mocnych gier

Twórcy tym razem zaoferują zainteresowanym Brytyjkę oraz Amerykanina. Kobieta jest funkcjonariuszką policji, która specjalizuje się w dziedzinie psychologii tłumu i przywracania porządku publicznego przez oddziały prewencyjne, natomiast mężczyzna jest specem od operacji taktycznych.

„Pierwszy operator to obrońca, pochodząca z Wielkiej Brytanii nieustępliwa funkcjonariuszka policji. Jest ona ekspertem w dziedzinie psychologii tłumu i przywracania porządku publicznego przez oddziały prewencyjne. Zawsze zajmuje miejsce w pierwszym szeregu i nie znosi nieposłuszeństwa.

Drugim operatorem jest amerykański operator atakujący o niezwykle błyskotliwym umyśle, specjalizujący się w operacjach taktycznych. Był świadkiem najgorszych scen w Kabulu, a pomimo tego pokochał to miasto. O jego chirurgicznej precyzji działania krążą legendy, choć dla pozostałych członków Rainbow Six pozostaje zagadką.”

Gracze otrzymają również dostęp do zmodyfikowanej mapy - Baza Hereford przejdzie generalny remont i ma teraz zdecydowanie podnieść poprzeczkę dla współzawodnictwa. Deweloperzy pracują również nad wyeliminowaniem braku precyzji celowników broni, pozwolą wybierać operatorów w stanie spoczynku, czy też zadbają o dynamiczne skalowanie rozdzielczości na konsolach.

Pełna prezentacja nowości odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia podczas turnieju Six Major w Paryżu.

Tagi: