Roger Żochowski Roger Żochowski 06.08.2018 21:13
Pierwsze gadżety z Red Dead Redemption 2 wysłane do zagranicznych dziennikarzy
1858V

Pierwsze gadżety z Red Dead Redemption 2 wysłane do zagranicznych dziennikarzy

Wygląda na to, że dział PR odpowiedzialny za promocję Red Dead Redemption 2 postanowił umilić czas oczekiwania na grę zachodnim dziennikarzom i fanowskim serwisom. Rozesłano pierwsze paczki z gadżetami. 

Do redakcji stron fanowskich (RockstarDB, GTASeriesVideos) i niektórych zagranicznych mediów dojechały paczki z kompletem pierwszych oficjalnych gadżetów. Rockstar już wcześniej zapowiedział, ze niedługo do sklepów trafią akcesoria z Red Dead Redemption 2 i paczki wysłane do mediów potwierdzają ten fakt. Trzeba jednak przyznać, że zestaw nie należy do zbyt oryginalnych.  

Mowa o czarnej koszulce z napisem "Redemption", naklejce z logo gry oraz kubku, na którym znalazł się główny artwork z zachodzącym słońcem oraz logotypem. Mimo iż są to dość standardowe akcesoria z pewnością nie zabraknie Januszy, którzy będą chcieli opchnąć gifty na eBayu, a fani zapłacą za nie nieprzyzwoite pieniądze. Tak jak to było z figurką z Cyberpunka rozdawaną na E3, której koszt produkcji był podobno symboliczny, a na aukcjach trzeba było za taką przyjemność zapłacić nawet 2 tysiące złotych.

Przypomnijmy, że RDR 2 zadebiutuje na rynku 26 października na PS4 i XOne.

Tagi: