Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2018 15:48
Wiedźmin od Netflix ze Supermanem? Aktor chciałby wcielić się w Geralta
2372V

Wiedźmin od Netflix ze Supermanem? Aktor chciałby wcielić się w Geralta

Nadal nie poznaliśmy listy aktorów zatrudnionych przez Netflix do pracy na planie Wiedźmina, jednak z wielką przyjemnością w główną rolę wcieliłby się znany aktor. Superman chciałby tym razem wskoczyć w buty Geralta.

Nadal trwają castingi do Wiedźmina od Netflix. Platforma wciąż nie potwierdziła aktorów zaangażowanych w prace na planie, a ekipa odpowiedzialna za dobór „twarzy” może rozważać kolejną kandydaturę, ponieważ Henry Cavill chciałby wcielić się w Geralta.

Wiedźmin od Netflix nie będzie typowym, amerykańskim serialem. Bagiński przedstawia wizję

Brytyjczyka na pewno kojarzycie z roli Supermana – mężczyzna wcielił się w Clarka Kenta w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości", "Liga Sprawiedliwości", a nawet zobaczymy go w nadciągającym "Justice League Part Two". Cavill wystąpił również w „Mission: Impossible - Fallout” i to właśnie podczas wywiadu związanego z tą rolą, wypowiedział się na temat Wiedźmina.  

Henry Cavill jest nie tylko fanem growych przygód Wiedźmina od CD Projekt RED, ale miał również okazję zapoznać się z pracą Andrzeja Sapkowskiego i podczas wywiadu z dziennikarzem IGN wychwala prace autora całego uniwersum.

Czy Waszym zdaniem Henry Cavill nadaje się do roli Geralta?

Źródło: YouTube.com

Tagi: henry cavill Netflix Superman wiedźmin