SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2018 14:06
Uncharted 4: Kres Złodzieja z perspektywy oczu bohatera
3059V

Uncharted 4: Kres Złodzieja z perspektywy oczu bohatera

Naughty Dog rozwija teraz The Last of Us Part 2, ale nie możemy zapomnieć o ostatniej przygodzie Nathana Drake’a. Jeden z modderów postanowił odświeżyć rozgrywkę oferując graczom możliwość spojrzenia na wydarzenia z oczu głównego bohatera.

Uncharted 4: Kres Złodzieja trafiło na rynek w maju 2016 roku, ale nadal jest to jedna z najlepszych opowieści przygotowanych z myślą o PlayStation 4. Naughty Dog oficjalnie nie rozwija już tej serii, ponieważ deweloperzy skupiają się teraz wyłącznie na uniwersum The Last of Us.

W The Last of Us: Part 2 pojawi się towarzysz NPC. Ellie nie będzie biegać w samotności

Mimo to o świecie Nathana Drake’a postanowił przypomnieć modder o pseudonimie Thekempy, który odświeżył pamiętną scenę oferując perspektywę z oczu bohatera. Jest to spora ciekawostka, która pokazuje, że gra Naughty Dog pozwala dostrzec nowe elementy – twórcy przygotowali nawet taki drobiazg jak mieszanie widelcem w talerzu, gdy tak naprawdę nie możemy dostrzec tego detalu w pełnej wersji gry. 

Taka mała zmiana uwypukla również pracę kamery, grę światła, czy też pozwala graczom dokładnie spojrzeć na mimikę twarzy – zobaczycie tutaj sporo drobnych detali, które nie są możliwe do zobaczenia podczas rozgrywki.

Źródło: https://kotaku.com/uncharted-4-in-first-person-is-bonkers-1828117105

Tagi: gameplay Naughty Dog sony uncharted Uncharted 4: Kres Złodzieja