SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2018 09:47
PlayStation 4 6.0 aktualizacja
5015V

PlayStation 4 z aktualizacją 6.0. Gracze otrzymują zaproszenia, ale pliki nie wprowadzają nowości

Sony zaprasza testerów do sprawdzenia aktualizacji 6.0 dla PlayStation 4, ale okazuje się, że firma tym razem nie zamierza testować wielu nowych i oczekiwanych funkcji. Japończycy skupiają się na uwielbianej przez wielu stabilności.  

Sony rozpoczęło zbieranie chętnych do testowania aktualizacji 6.0, ale mogliśmy sądzić, że firma pozwoli graczom sprawdzać nowe funkcje PlayStation 4. Aktualnie zamiast tego zainteresowani pobierają pliki, których zadaniem jest dopracowanie wydajności oraz stabilności:

„Jako członek programu PlayStation 4 System Software Beta Trial, z przyjemnością udostępniamy Ci pierwszy dostęp do bety aktualizacji 6.0. Na tym etapie, beta nie zawiera żadnych nowych i ważnych funkcji skierowanych dla graczy. Nadal jednak doceniamy pomoc społeczności w dopracowaniu ulepszeń w zakresie wydajności i stabilności, które przynosi aktualizacja.”

Gracze oczywiście sądzili, że sprawdzą nowe funkcje, które w ciekawy sposób rozbudują możliwości PlayStation 4. W kolejnych tygodniach firma może wrzucić na serwery dodatkowe pliki, ale jeśli aktualnie nie zostaliście „wybrani”, to nie musicie się specjalnie smucić – oczywiście warto sprawdzić e-mail, ponieważ właśnie w ten sposób Sony wysłało zaproszenia dla testerów.

W Sieci pojawiają się opinie o „ciszy przed burzą” i zdaniem niektórych przecieków Sony pracuje nad czymś „naprawdę wielkim” i właśnie z tego powodu jesteśmy świadkami takiej niecodziennej sytuacji.

Źródło: https://wccftech.com/ps4-update-6-0-beta-visible-features/

Tagi: