SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2018 10:15
PlayStation 4 otrzyma nowe funkcje. Sony zaprasza do testowania aktualizacji 6.0
7876V

PlayStation 4 otrzyma nowe funkcje. Sony zaprasza do testowania aktualizacji 6.0

Wielka i oczekiwana aktualizacja PlayStation 4 nadciąga. Sony zaprasza zainteresowanych graczy do sprawdzania nowości, które pozwolą graczom skorzystać z kilku dodatkowych funkcji japońskiej konsoli.

Sony od wielu miesięcy przed opublikowaniem wielkiej aktualizacji firmware zaprasza graczy do testów. Zainteresowani otrzymują możliwość sprawdzania nowości i informowania inżynierów o błędach.

PlayStation Hits na PlayStation Store, a Battlefield 1 Rewolucja w Ofercie Tygodnia

Aktualizacja 6.0 powinna zadebiutować za kilka tygodni. Sony zbiera zainteresowanych graczy do bety firmware i rejestracja jest otwarta do 27 lipca – standardowo Japończycy skontaktują się wyłącznie z wybranymi użytkownikami PlayStation 4.

Należy w tym miejscu na pewno zaznaczyć – jeśli firma zaprasza nas do takiej zabawy, to możemy liczyć na kilka naprawdę ciekawych funkcji. Co to będzie? Opcji jest naprawdę sporo, bo w ostatnich miesiącach pojawiły się plotki o między innymi: Wstecznej Kompatybilności, zmianie PlayStation ID, rozgrywce cross-platformowej, czy też ściąganiu gier z PlayStation Now.

Podczas rejestracji należy podać swoje PlayStation ID (nie adres e-mail!) i aktualnie do wydarzenia są zaproszeni gracze z Ameryki oraz Japonii, ale pewnie w przeciągu kilku godzin również Europejczycy otrzymają możliwość sprawdzania nowości.

Jakie funkcje chcielibyście zobaczyć w 6.0?

PS. News zostanie zaktualizowany, gdy europejski oddział Sony włączy rejestracje na Starym Kontynencie.

Źródło: Twitter.com

Tagi: aktualizacja firmware firmware 6.0 playstation 4 sony