Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2018 13:48
The Walking Dead: The Final Season do wypróbowania za darmo na PlayStation 4 i Xbox One
507V

The Walking Dead: The Final Season do wypróbowania za darmo na PlayStation 4 i Xbox One

Telltale Games w połowie miesiąca wrzuci na rynek pierwszy odcinek ostatniego sezonu The Walking Dead. Twórcy postanowili zachęcić do swojej przygody graczy i z tej okazji możemy pobrać wersję demonstracyjną.

Telltale Games przygotowuje się już do nowej generacji swoich opowieści. Twórcy pracują nad kolejnymi historiami na nowym silniku, który ma zapewnić nie tylko ładniejszą oprawę, ale również bardziej rozbudowany gameplay.

Zanim jednak otrzymamy takie przyjemności, musimy zadowolić się „staroszkolnym” The Walking Dead: The Final Season. Przygotowanie ostatniej przygody Clementine rozpoczęto jeszcze przed podjęciem ważnych decyzji dotyczących odświeżenia platformy i początek historii zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych już 14 sierpnia.

„Po latach tułaczki pełnej zmagań z żywymi i nieumarłymi Clementine i AJ dotarli do szkoły na uboczu, która może stać się ich domem. Utrzymanie go będzie miało swoją cenę. W tym porywającym i emocjonalnym ostatnim sezonie twoje decyzje zdefiniują twoje relacje, ukształtują twój świat i zadecydują, jak skończy się opowieść Clementine.”

Twórcy chcą zachęcić do tej opowieści szerokie grono odbiorców, więc na konsolach możecie zapoznać się z wersją demonstracyjną:

Jest to na pewno ciekawa opcja dla graczy, którzy nie wiedzą, czy warto interesować się pozycją, jednak warto zaznaczyć, że demonstracje nie trwa za długo. To typowy fragment otwierający zdarzenia i wprawieni w boje sympatycy twórczości Telltale Games zobaczą koniec po zaledwie 15 minutach.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: demo Telltale Games The Walking Dead: The Final Season

Nie przegap