Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2018 14:01
W GTA 5 powstał teledysk Solomuna. Współpraca z okazji dodatku do GTA Online
1425V

W GTA 5 powstał teledysk Solomuna. Współpraca z okazji dodatku do GTA Online

W ubiegłym tygodniu na serwerach GTA Online pojawił się nowy i wyczekiwany przez wielu dodatek. Gracze mogą w końcu stworzyć kluby nocne i z tej okazji Rockstar nawiązał współpracę z kilkoma artystami. Solomun postanowił nawet wykorzystać grę i za jej pomocą stworzył oficjalny teledysk.

Rockstar decydując się na stworzenie dodatku do GTA Online z nocnymi klubami postanowił sięgnąć głębiej do kieszeni. Firma nie tylko stworzyła dodatkowe elementy w grze, ale nawet zaangażowała do współpracy znanych muzyków.

Jedną z takich postaci jest Mladen Solomun, który jest uznanym artystą – to trzykrotny zdobywca nagrody dla najlepszego producenta oraz najlepszego DJ-a gatunku Deep House. Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ twórca przygotował teledysk do swojego nowego utworu właśnie w Grand Theft Auto 5.

Jest to naprawdę spora ciekawostka, która tylko i wyłącznie potwierdza fenomen pozycji Rockstar – tytuł wciąż cieszy się kapitalnym zainteresowaniem, a w ubiegłym tygodniu GTA 5 powróciło do najlepszej dziesiątki w rankingu sprzedaży.

Mogliśmy się spodziewać, że w kolejnych miesiącach Rockstar skupi się na promocji Red Dead Redemption 2, ale jak widać trudno zatrzymać tak dobrze naoliwioną machinę, która nawet kilka lat po premierze potrafi zaciekawić szerokie grono odbiorców.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Grand Theft Auto V gta 5 gta online GTA V Rockstar