Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2018 15:45
RAGE 2 z ogromną zawartością dla singlistów. Niektórzy konsolowcy zagrają w 60 fps
1894V

RAGE 2 z ogromną zawartością dla singlistów. Niektórzy konsolowcy zagrają w 60 fps

id Software oraz Avalanche Studios dopieszczają RAGE 2. Produkcja zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale już teraz deweloperzy dzielą się konkretnymi informacjami dotyczącymi rozgrywki oraz nawet wydajności gry.

Bethesda pokazała rozgrywkę oraz edycję kolekcjonerską RAGE 2, ale nie otrzymaliśmy w tym wypadku najważniejszego – daty premiery. Gra ma trafić na rynek w 2019 roku, więc w kolejnych miesiącach możemy oczekiwać mocnego (fabularnego?) zwiastuna, który zostanie zakończony szczegółami dotyczącymi debiutu.

RAGE 2. Gameplay pokazuje nową wizję na markę Bethesdy

Mimo to mogę już teraz potwierdzić, że RAGE 2 działa na silniku APEX i produkcja w wersji na PlayStation 4 Pro oraz Xboksie One X zaoferuje 60 klatek na sekundę. Na taką jakość nie możemy oczywiście liczyć w przypadku PlayStation 4 i Xboksa One, ale w tej sytuacji producent zapewni 30 fps.

Deweloperzy wspomnieli również o samych atrakcjach. RAGE 2 zaoferuje zawartość na ponad 100 godzin, a deweloperzy już teraz planują rozwój gry w kolejnych miesiącach po premierze, by zaoferować graczom dodatkową zabawę. W dniu debiutu tytuł skupi się wyłącznie na wrażeniach single-player.

W tytule nie zabraknie craftingu oraz rozbudowanej personalizacji – gracze mają skorzystać z nowych skórek dla bohaterów oraz broni, ale aktualnie nie potwierdzono w jaki sposób będziemy zdobywać elementy. Nie możecie również liczyć na powrót protagonisty z pierwszego RAGE.

Źródło: https://wccftech.com/rage-2-30-fps-ps4-xbox-one/

Tagi: Avalanche Studios bethesda id Software Rage 2