SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2018 15:32
Titans na zwiastunie. Robin w serialu DC Universe
819V

Titans na zwiastunie. Robin w serialu DC Universe

Jesienią miłośnicy DC zapoznają się z serialem Titans. Będzie to jedna z produkcji dostępnych w DC Universe i dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun nadciągającej przygody.

DC nie zamierza przyglądać się sukcesom konkurencji. Firma jeszcze w tym roku zaoferuje widzom dostęp do DC Universe, czyli platformy, na której zobaczymy filmy oraz seriale z Batmanem w roli głównej, a jednocześnie poczytamy komiksy i informacje o ulubionych superbohaterach.

DC Universe zaoferuje seriale, filmy i nawet komiksy! DC ujawnia szczegóły

Jednym z pierwszych projektów DC Universe jest aktorski serial zatytułowany Titans, który jest oczywiście oparty o znane tytuły. Pierwsze prace dotyczące opowieści sięgają nawet września 2014 roku, gdy przygoda została opracowana dla TNT, jednak prace zostały wstrzymane ze względu na platformę DC.

Dzisiaj możecie mieć pewność, że Titans zadebiutuje jeszcze w tym roku, jednak wciąż nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery – wiele w tym wypadku może się zmienić w najbliższy weekend, ponieważ w dniach 19-22 lipca odbywa się w San Diego kolejny Comic-Con.

Titans przedstawi losy Robina oraz Raven, którzy stają przed ogromnym zagrożeniem i korzystają z pomocy Starfire oraz Beast Boy’a – czwórka bohaterów tworzy grupę do zadań specjalnych. Widzowie mogą liczyć na dziewięć odcinków 

 

Tagi: dc universe serial Titans trailer zwiastun