Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2018 11:00
Xbox na gamescom 2018! Microsoft przedstawi w Niemczech nowy sprzęt
3859V

Xbox na gamescom 2018! Microsoft przedstawi w Niemczech nowy sprzęt

Microsoft nie zwalnia i firma chce na kolejnej imprezie pokazać swoje produkcje. Amerykanie przyjadą do Kolonii, gdzie gracze otrzymają dostęp do 25 tytułów przygotowanych oraz tworzonych dla Xboksa One. Poznajcie szczegóły.

21-25 sierpnia odbędzie się tegoroczny gamescom. Deweloperzy, wydawcy, dziennikarze oraz gracze przyjadą z całego świata do Kolonii, gdzie będziemy świadkami kolejnej, ciekawej imprezy.

Xbox Ultimate Game Sale przeceni ponad 700 gier na Xbox One i Xbox 360. Microsoft zapowiada promocję

Microsoft w czerwcu zorganizował najlepszą konferencję w historii swoich wystąpień podczas E3, ale firma nie ma zamiaru odpuścić. W sierpniu Amerykanie przyjadą do Kolonii, gdzie gracze otrzymają możliwość zagrania w nadchodzące tytuły na Xboksa One.

Zespół Phila Spencera nie zorganizuje typowej konferencji, ale gracze mogą liczyć na nowy odcinek Inside Xbox – Microsoft na swoim stoisku w Koelnmesse pokażę „zupełnie nowy sprzęt oraz akcesoria Xbox”, a także „nowe funkcje w nadchodzących grach”.

Amerykanie przygotowali również wiele niespodzianek, a wszystkie konkrety otrzymamy 21 sierpnia o godzinie 16:30. Gracze mogą wyruszyć na FanFest (noc 23 sierpnia), a jednocześnie na stoisku Xbox pojawi się 25 różnorodnych produkcji.

Czego możemy się na pewno spodziewać? Zainteresowani zagrają w między innymi Forza Horizon 4, Ori and the Will of the Wisps, ale również zapoznają się z pierwszym dodatkiem do State of Decay 2 (nowy tryb, premiera we wrześniu) oraz zupełnie nowym wariantem zabawy w PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Czy to właśnie na tym show poznamy ulepszoną wersję Xbox One Elite Controller? O urządzeniu słyszymy systematycznie od dobrych kilku miesięcy i impreza w Niemczech wydaje się dobrą okazją do pokazania kontrolera.

Więcej informacji na temat gamescomu znajdziecie w tekście Igora – Jak dojechać, gdzie nocować? Koszty podróży i pobytu.

 

[Aktualizacja #1]

Microsoft zaktualizował wiadomość i teraz podkreślono - firma skupi się na nowych bundle packach oraz akcesoriach do Xboksa One. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Gamescom gamescom 2018 microsoft Xbox xbox one

Nie przegap