Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.07.2018 21:15
FIFA 19 z Cristiano Ronaldo? EA Sports ma podobno spory problem
5174V

FIFA 19 z Cristiano Ronaldo? EA Sports ma podobno spory problem

Media związane z piłką nożną od wczoraj żyją transferem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zdecydował się zmienić Real Madryt na Juventus i sytuacja może wpłynąć na tegoroczną odsłonę Fify, której gwiazdorem jest właśnie utytułowany zawodnik.

FIFA 19 została zapowiedziana na tegorocznym E3. Electronic Arts pochwaliło się nabyciem licencji na Ligę Mistrzów i jednocześnie firma opublikowała materiał zapowiadający najnowszą odsłonę. Głównym „aktorem” zwiastuna jest oczywiście Cristiano Ronaldo.

FIFA 19 z wielką zmianą w FIFA Ultimate Team. Firma ulega presji

Portugalczyk nie jest już związany z Realem Madryt, więc Electronic Arts musi przynajmniej zaktualizować okładkę – jak wiadomo firma podczas E3 opublikowała „wstępną” grafikę, na której znalazł się Ronaldo oraz Neymar.

To jednak nie koniec kłopotów – głównym trybem FIFA 19 jest oczywiście Droga do Sławy, w której Alex Hunter otrzyma możliwość zawalczenia o Ligę Mistrzów. Nie będzie pewnie dla nikogo zaskoczeniem, że Real Madryt zostanie wykorzystany przez deweloperów – w końcu drużyna wznosiła puchar w trzech ostatnich latach.

Według przecieków, Cristiano Ronaldo (gwiazda gry) został powiązany z fabularnym trybem i możemy się spodziewać, że klub z Madrytu (w końcu obrońca tytułu!) również odegra istotną rolę w wydarzeniach. Ze względu na wspomniany transfer deweloperzy FIFA 19 zostali podobno postawieni pod ścianą i muszą dokonać pewnych zmian we wspomnianym trybie.

Dodatkową ciekawostką jest na pewno fakt, że Cristiano Ronaldo jest jednym z dodatków dla zamówień przedpremierowych –  gracze mogą otrzymać dostęp do piłkarza na 7 meczów w FIFA Ultimate Team, ale w tej sytuacji wystarczy wyłącznie zmiana koszulki.

Tagi:

Nie przegap