Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2018 20:39
Microsoft ujawnił Xbox Controller Sport White Special Edition
1654V

Microsoft ujawnił Xbox Controller Sport White Special Edition

Amerykańska korporacja zaprezentowała kolejny kontroler. Gracze mogą zamawiać pierwszego przedstawiciela zupełnie nowej serii, która w kolejnych miesiącach będzie rozwijana przez nowe odsłony. Poznajcie Sport White Special Edition.

Microsoft systematycznie wrzuca do sprzedaży nowe modele swojego uznanego kontrolera. Firma dopracowuje koncepcje, ale w głównej mierze korporacja zajmuje się oferowaniem nowych kolorów.

Xbox Scarlett może okazać się najlepszą konsolą Microsoftu. Wszystkie informacje o nowej generacji

Xbox Controller Sport White Special Edition jest dostępny w sprzedaży od dzisiaj, ale urządzenie trafi do graczy dopiero pod koniec lipca (Ameryka) lub na początku sierpnia (Kanada). Kontroler współpracuje z Xboksem One X, Xboksem One S, Xboksem One oraz Windows 10. Zainteresowani muszą przygotować 59,99 funtów, czyli około 293 zł.

W tej cenie otrzymacie biały kontroler z miętowymi oraz srebrnymi akcentami oraz z gumowym wykończeniem. Do pada podłączycie każdy headset za pomocą wejścia 3,5 mm, a jednocześnie firma zadbała o wsparcie technologii Bluetooth, więc produkt może trafić w gust „blacharzy”.

W kolejnych miesiącach poznamy nowych przedstawicieli „sportowych” padów Microsoftu. Firma skupi się teraz na rozwijaniu nowej serii.

Microsoft ujawnił Xbox Controller Sport White Special Edition

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: kontroler pad pc windows 10 xbox one

Nie przegap