SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2018 18:33
Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie. Data premiery, teaser oraz szczegóły nowej opowieści
930V

Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie. Data premiery, teaser oraz szczegóły nowej opowieści

Ubisoft ujawnił konkretne informacje dotyczące drugiego dodatku do Far Cry 5. Gracze odwiedzą Czerwoną Planetę i zawalczą z zielonymi ludzikami. Poznajcie szczegóły rozszerzenia zatytułowanego „Uwięzieni na Marsie”.

Francuska korporacja jeszcze przed premierą Far Cry 5 potwierdziła przygotowanie dodatkowych przygód i drugi dodatek zadebiutuje już 17 lipca. Przygoda na Marsie będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Far Cry 5 z ósmą aktualizacją. Tryb fotograficzny i inne nowości

W drugim dodatku do Far Cry 5 gracze wcielą się w Nicka Rye’a, który trafi na Czerwoną Planetę, gdzie otrzyma za zadanie zlikwidowanie kosmicznych pająków. Rozszerzenie będzie dostępne za 49,99 zł, ale gracze nadal mogą nabyć pakiet trzech historii – za 119,99 zł zgarniecie Przepustkę Sezonową.

Podczas opowieści główny bohater trafi z Hurkiem na nową planetę i zespół musi na początku zadbać o przywrócenie zasilania futurystycznej SI, która jest ostatnią linią obrony ludzkości. Twórcy stworzyli również zupełnie nowy arsenał – podczas historii skorzystamy z między innymi Piekielnika oraz Morfinatora.

DLC trafi do nas dopiero w przyszłym tygodniu, ale już od dzisiaj w salonie gier Far Cry znajdziecie materiały związane z Uwięzieni na Marsie. Deweloperzy udostępnili najróżniejsze elementy oparte o motyw science-fiction, dzięki którym możecie upiększyć swoje lokacje.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery far cry far cry 5 far cry 5: uwięzieni na marsie zwiastun