Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2018 15:52
Ghost of Tsushima zaoferuje zróżnicowaną rozgrywkę. Twórcy pozwolą nam na walkę i skradanie
855V

Ghost of Tsushima zaoferuje zróżnicowaną rozgrywkę. Twórcy pozwolą nam na walkę i skradanie

Sucker Punch chce mieć pewność, że każdy gracz otrzyma w Ghost of Tsushima odpowiednią rozgrywkę. Twórcy zapewnią nam szerokie opcje i przygotowane misje wykonamy w bardzo różnorodny sposób.

Producenci w tym tygodniu potwierdzili pewne odejścia od prawdy historycznej, bo tylko w taki sposób Ghost of Tsushima może spełnić oczekiwania graczy. Deweloperzy podobną zasadę wykorzystują podczas kreowania rozgrywki i w rezultacie tytuł ma zainteresować szerokie grono odbiorców.

Ghost of Tsushima odejdzie od prawdy historycznej, by spełnić oczekiwania graczy

Chris Zimmerman rozmawiał z dziennikarzem GamingBolt i szef studia wspomniał o różnorodnym wykonywaniu misji. Twórcy nie stawiają na jeden typ rozgrywki, ponieważ Sucker Punch doskonale zdaje sobie sprawę, że w Ghost of Tsushima zagrają różni gracze:

„To zależy od Ciebie jako gracza. Jest to gra w otwartym świecie i możesz wybrać swoją ścieżkę. Gra musi odpowiednio działać dla osób preferujących różne style gry. Ludzie szukają różnych rzeczy w produkcjach i my musimy im je zaoferować.”

Deweloper podkreślił, że niektórzy preferują otwartą walkę, kolejni wolą się skradać i właśnie Ghost of Tsushima stawia na otwarte podejście do wykonywania zadań. Oczywiście niektóre rzeczy będą wymuszone, jednak zespół zapewnieniu się na stworzeniu odpowiedniego balansu.

Możemy oczywiście oczekiwać, że niektóre wydarzenia będą faworyzować jeden ze stylów, jednak autorzy serii inFamous postarają się zapewnić odpowiednią zabawę wszystkim posiadaczom PlayStation 4.

Źródło: https://gamingbolt.com/ghost-of-tsushima-will-allow-players-to-choose-between-stealth-and-combat

Tagi: Ghost of Tsushima playstation 4 sony Sucker Punch