Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2018 09:25
Wsteczna Kompatybilność rośnie. Xbox One pozwala zagrać we wszystkie części serii Assassin’s Creed
2467V

Wsteczna Kompatybilność rośnie. Xbox One pozwala zagrać we wszystkie części serii Assassin’s Creed

Microsoft nie zwalnia tempa i systematycznie rozwija bibliotekę Wstecznej Kompatybilności na Xboksie One. Najnowsza aktualizacja gier sprawia, że posiadacze amerykańskiego sprzętu mogą zagrać we wszystkie części serii Assassin’s Creed.

Pewnie tylko nieliczni wierzyli, że Microsoft będzie z taką zawziętością rozwijał Wsteczną Kompatybilność. Usługa systematycznie otrzymuje nowe produkcje i gracze mają dostęp do świetnych klasyków z Xboksa 360. Jednocześnie firma rozwija zestaw tytułów z pierwszego Xboksa.

Call of Duty: Modern Warfare 3 na Xbox One

Major Nelson potwierdził wrzucenie do Wstecznej Kompatybilności kolejnych dwóch gier – gracze mogą zapoznać się z Assassin’s Creed Liberation HD oraz Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter, czyli z tytułami przygotowanymi przez Ubisoft.

Nie możemy w tym wypadku mówić o wyczekiwanych hitach, ale sytuacja z Assassin’s Creed Liberation HD jest naprawdę interesująca – gra była pierwotnie stworzona wyłącznie na PlayStation Vitę, ale w późniejszym terminie trafiła również na Xboksa 360, PlayStation 3 i komputery osobiste. Microsoft dorzucając produkcję do katalogu Wstecznej Kompatybilności pozwala posiadaczom Xboksów One zagrać we wszystkie tytuły z uniwersum Assassin’s Creed na jednej platformie!

Jest to naprawdę świetna wiadomość, która jest w zasadzie ukoronowaniem usługi – właśnie tak to powinno działać. Niezależnie od posiadanego sprzętu możesz włączyć każdą część ulubionej serii i bez problemu ponownie cieszyć się historiami.

Należy jednocześnie pamiętać o wygodzie związanej z możliwością wrzucenia posiadanych płytek z Xboksa 360 do napędu Xboksa One lub pobranie wcześniej zakupionej wersji z cyfrowego sklepu – to naprawdę działa i nikt nie musi podwójnie płacić za posiadaną pozycję.

Wsteczna Kompatybilność rośnie. Xbox One pozwala zagrać we wszystkie części serii Assassin’s Creed

Źródło: Twitter.com

Tagi: Assassin's Creed wsteczna kompatybilność xbox 360 xbox one

Nie przegap