Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2018 19:33
Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered. Gameplay i porównanie z oryginałem
803V

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered. Gameplay i porównanie z oryginałem

THQ Nordic odświeżyło Red Faction: Guerrilla i na początku przyszłego miesiąca na rynku zadebiutuje wersja zatytułowana „Re-Mars-tered”. Jeśli zastanawiacie się, czy faktycznie warto sięgać po produkcję, to zerknijcie na materiały wideo prezentujące fragment rozgrywki oraz konkretne porównanie.

3 lipca odbędzie się premiera Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered. Jest to ulepszona wersja gry, która jednocześnie trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Wydawca zdecydował się odświeżyć przygodę, która pierwotnie zadebiutowała w 2009 roku.

Zwiastun Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered pewnie nie osiągnie zawrotnych wyników sprzedaży, jednak gra ma za zadanie przypomnieć graczom o marce, która będzie w kolejnych latach rozwijana. Możemy mieć jednocześnie nadzieję, że w niedalekiej przyszłości wydawca pokaże nową część i za jej pomocą poznamy ciekawą opowieść.

Czy warto mimo wszystko sięgać po kotlet? Autorzy oferują przebudowane tekstury poprawione oświetlenie, lepsze renderowanie cieni, ale trudno liczyć na odrestaurowanie tytułu od podstaw.

Mimo wszystko warto przypomnieć, że gra pozwoli na rozgrywkę w 1800p @ 60 FPS lub 4K @ 30 FPS na Xboksie One X lub w 1500p @60 FPS / 4K @ 30 FPS na PlayStation 4 Pro – płynność animacji może skłonić najbardziej zagorzałych fanów marki, ale reszta? Raczej przy wielkiej promocji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay porównanie grafiki red faction: guerrilla re-mars-tered edition